XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ieskaņas KONCERTS Jēkabpilī

10.06.2017 - plkst.19.00 Krustpils brīvdabas estrāde

Gatavojoties Latvijas simtgadei un XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, Krustpils brīvdabas estrādē 10. jūnijā plkst. 19.00 notiks Dziesmu un Deju svētku ieskaņas (modelēšanas) koncerts. Pēc koncerta, plkst. 23.00, sāksies zaļumballe.

Koncerts, kuru aizvadīsim Saules zīmē, sniegs iespēju ieskatīties svētku repertuārā, kā arī atklāt to vēstījumu un ielūkoties to koncepcijā. Ieskaņas koncerts pulcēs vairāk nekā 1500 dalībnieku – Jēkabpilī ieradīsies jauktie, sieviešu un vīru kori no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām.

2018. gada vasarā Rīgā norisināsies XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kuru nozīmīgākais un atpazīstamākais notikums būs Noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē. Lai nodrošinātu Latvijas kultūrai tik nozīmīgā pasākuma – Dziesmu un deju svētku – ciklisku nepārtrauktu norisi un svētku sagatavošanas procesu, starplaikā starp lielajiem Dziesmu un deju svētkiem, kolektīvi gatavo un apgūst nākamo svētku repertuāru, piedalās skatēs, koncertos.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs, sadarbojoties ar Latvijas novadu pašvaldībām, 2017. gada vasarā Latvijā organizē vairākus Noslēguma koncerta ieskaņas (modelēšanas) koncertus. Gatavošanās posmā Latvijas simtgadei un XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem iekļaujas arī Noslēguma koncerta ieskaņas (modelēšanas) koncerts Jēkabpilī – 2017. gada 10. jūnijā Krustpils brīvdabas estrādē.

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā

Biļetes cena 2 €

Koncerta apmeklētājiem, neatstājot Krustpils saliņas teritoriju, ieeja zaļumballē bez maksas, pārējiem – 3 €

Atpakaļ