ATCELTS! Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Dināra Rudāne koncertprogrammā “Viņa un Viņš”.

20.03.2021 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Koncerts ir atcelts. Pasākuma apmeklētājiem, kas biļetes iegādājās elektroniski, nauda automātiski tiks atskaitīta kontā.

Tiem, kas biļetes iegādājušies “Biļešu Paradīzes” kasēs, līdz ārkārtas situācijas beigām, lūdzam sazināties ar JTN kasi, lai sarunātu iespēju atgūt par biļetēm samaksāto naudu, zvanot Tālr.nr.: 65221854 vai 20371519.

 

Koncertprogrammā “Viņa un Viņš” uz vienas skatuves satiekas divi mākslinieki – Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Dināra Rudāne.
“Šī programma ir jauna, atšķirīga ar to, ka radīta vienai no jaunās paaudzes talantīgākajām, daudzsološākājām dziedātājām. Augstu vērtēju Dināras Rudānes balss īpašības, tembrālo krāsu un plašo diapazonu. Pie šīs koncertprogrammas repertuāra izvēles esmu strādājis, izceļot Dināras balss nianses. Koncertā izskanēs gan pilnīgi jaunas dziesmas ar dzejnieku – Jāņa Pētera, Leona Brieža un Guntara Rača – vārdiem, gan varbūt piemirstas melodijas, kas savulaik radītas kinofilmām, un citām vajadzībām.”, tā savu jauno koncertprogrammu raksturo Raimonds Pauls.
“Man ir liels gods un saviļņojums atrasties un dziedāt uz vienas skatuves ar Maestro Raimondu Paulu, jo īpaši koncertprogrammā, ko viņš veidojis tieši man. Šim koncertam gatavojos ar milzīgu atbildību un ar nepacietību gaidu mūsu muzikālo tikšanos koncertprogrammā “Viņa un Viņš”,” savas izjūtas pauž dziedātāja Dināra Rudāne.
Maestro Raimonda Paula mūzikas cienītāji tiek aicināti izbaudīt šo intīmo un niansēto dziesmu programmu. Koncerta producents Jānis Kļaviņš uzsver, ka uzstāšanās neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju: “Šī programma ir caurvīta ar īpaši gaišu, romantisku, sentimentālu un arī enerģisku dziesmu izpildījumu. Divu brīnišķīgu mūziķu satikšanās uz vienas skatuves koncertprogrammā “Viņa un Viņš” ir gaidāms kā jauns piedzīvojums kā māksliniekiem, tā arī ikvienam klausītājam.”

Biļetes cenas   25€, 20€,15€  

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/79552

Pirms tam iegādātās biļetes ir derīgas.

Atpakaļ