Make-up meistarklase ar vizāžisti Sintiju Rotbarti

23.02.2024 - plkst.16.00 Salas Tautas nams
23.02. plkst. 16.00
 
Make-up meistarklase ar vizāžisti Sintiju Rotbarti

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris. Kaut sniega un ledus kalni nesarūk tik ātri kā gribētos, debesis kļūst aizvien zilākas un gaišākas. Ko pavasaris nozīmē sievietei? Ikviena dāma sāk aizdomāties par savu izskatu – varbūt mainīt matu krāsu, ģērbšanās stilu? Sieviete ir harmoniska būtne – pavasaris nāk kā atmoda katrai sievietei, liekot atplaukt savā daiļumā.  

Salas Tautas nams brīdi pirms Starptautiskās sieviešu dienas sniegs iespēju ikkatrai daiļā dzimuma pārstāvei sagaidīt šo pavasari citādāk – uzzinot dažādus profesionāla grima noslēpumus. Vizāžiste Sintija Rotbarte divās meistarklasēs – 22. februārī plkst. 17.00 un 23. februārī plkst. 16.00 – ikkatrai dalībniecei veidos individuālu dienas un vakara make-up, sniegs padomus krāsu paletes izvēlē, kā arī noderīgas zināšanas par kosmētikas uzklāšanu. Tāpat vizāžiste iepazīstinās ar kosmētikas jaunumiem un parādīs kā tos pielietot, ņemot vērā sejas un ādas īpatnības.  

Par make-up speciālisti jeb vizāžisti Sintija strādā kopš 2012. gada. Viņas klienti lielākoties ir līgavas un kāzu viesi, bet kopš 2020. gada Sintija vada arī grima meistarklases visām vecuma grupām. Meistarklasēs apgūst pamatus sejas kopšanai, teoriju un praksi grima uzklāšanai. Apmācībās tiek apzināta un skatīta dekoratīvās kosmētikas daudzveidība, kā to izvēlēties veikalā, un kādiem produktiem obligāti ir jābūt kosmētikas maciņā. Meistarklases noslēgumā ikkatra dāma ir saposusies un iedvesmota to darīt arī ikdienā.  

Gaidīsim uz meistarklasi un iedvesmosimies – kā būt skaistām!  

Vietu skaits ierobežots!
Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz t.nr.: 20233947
Dalības maksa 25 €
Atpakaļ