Miķeļdienas GADATIRGUS

25.09.2016 | plkst.10.00 - 15.00 Krustpils saliņa

MIĶEĻDIENAS ANDELĒŠANĀS

25.septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Krustpils saliņā norisināsies Miķeļdienas gadatirgus. Miķeļdienas tirgus andele ir tradicionāls Jēkabpils pilsētas rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos tirdziņā ir iespēja baudīt arī kultūras programmu.

No plkst. 11.00 tajā jēkabpiliešus īpaši priecēs ne tikai pašmāju amatierkolektīvi, bet arī ciemiņi – Igauņu ģimene no Gaigalavas, grupa “Kontrakts”. Tāpat uz skatuves kāps Krustpils kultūras nama folkloras kopa “Rati” un ar jautrām dejām priecēs deju kolektīvi.

Apmeklētājiem būs iespējams apciemot arī Jēkabpils dzīvnieku patversmes telti, kurā ikviens varēs uzzināt interesējošo par dzīvnieku adopciju. Notiks arī tradicionālais konkurss “Varenākais ķirbis”, veiksmīgākajiem audzētājiem – balvas. Gadatirgus laikā darbosies piepūšamās atrakcijas un velokarti bērniem, notiks izjādes ar ponijiem.

Tāpat no plkst. 11.00 līdz 13.00 mazākajiem gadatirgus apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā “Pie Zīļuka”.

Uz darbnīcu aicinām ierasties ar jau salasītām zīlēm un kastaņiem!

Savukārt no plkst. 13.00 līdz 15.00 Krustpils saliņā Miķeļdienas gadatirgus ietvaros būs iespēja apmeklēt projekta “Saules gadskārtas Jēkabpilī” trešo interaktīvu lekciju “Rudens saulgrieži – Miķeļi un Apjumības”.

Lekciju vadīs folkloriste, filoloģe, Liepājas Universitātes lektore, Liepājas Universitātes Kurzemes Humanitārā institūta pētniece Mg. philol. Gita Girņus.

VKKF_LOGO - Copy

Projektu “Saules gadskārtas Jēkabpilī” atbalsta VKKF

Miķelis dainās saukts par labu un bagātu vīru, arī par maizes tēvu, jo Miķeļi iekrīt visbagātākajā gadalaikā, tāpēc tie ir ražas svētki un tirgus diena.

Pasākums bez ieejas maksas

Uz tikšanos Miķeļdienas gadatirgū!

Atpakaļ