Mini festivāls bērniem un ģimenēm “Kids Wonderland”

13.08.2021 | plkst.17.00 - 20.30 Krustpils saliņa

Jēkabpilī Krustpils saliņā 13. augustā  no plkst. 17.00 līdz 20.30 norisināsies pasākums bērniem un ģimenēm “Kids Wonderland”. Ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 16.00. Pasākuma laikā norisināsies dažādi konkursi, būs pieejams lāzertags, lielās galda spēles, putu un burbuļu ballīte, kā arī iespēja iegādāties dažādus našķus.

Bērni pasākumu līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt neuzrādot Covid-19 sertifikātu. Bērniem no 12 gadu vecuma un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):

Pārslimojušiem vai vakcinētiem derīgs sertifikāts. Pārējiem negatīvs testa rezultāts, kas nav vecāks par 48h vai apliecinājums, ka pirms pasākuma organizatoru darbinieku klātbūtnē ir veikts Covid-19 ātrais antigēna siekalu tests un tā rezultāts ir negatīvs. Pasākumā vietā (blakus pie kases) varēs veikt arī ātro siekalu testu. Testa cena 6 €. Bezmaksas ieeja: Bērniem līdz 2 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas (no 3 gadiem vajadzīga biļete). Pavadonim jāpērk Vecāku/Pavadoņu biļete. Biļetes iespējams iegādāties www.ticketpoint.lv, kā arī pasākuma norises vietā pirms pasākuma. Pasākumā jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Atpakaļ