Mistiska muzikālā KOMĒDIJA “Vampīru mednieki”

17.04.2018 - plkst.19.00

Krustpils kultūras namā 17. aprīlī plkst. 19.00 ikviens aicināts uz muzikālu šausmu komēdiju divos cēlienos, kas veidota pēc Aleksandra Tolstoja stāsta “Vampīrs”.

A.Tolstoja stāsts tieši tāpēc šķiet pār īpaši vieksmīgu skātuvei, ka visi iesistītie cilvēki viens pēc otra kļūst par galveniem varoņiem. Sižets ir noslēpumains un dīvaini sajaukts – ir gan mīļotāju pāris, kuru laimei traucē ļaunie spēki, gan spoki, kas laiku pa laikam atdzīvojās. Rodas briesmīgi sapņi, dueles. Visbeidzot, ir lāsts, dažus gadsimtus veselai dzimtai traucējošs … Kā viss norisināsies un ar ko beigsies jūs uzzināsiet skatoties šausmu komēdiju “Vampīru mednieki”.

Vai ir par maz šausmu un vampīru mūsu dzīvē? Spoki, velni, pareģojumi, šaubas, mīlestība – nakts realitāte un dienas vīzijas. Un, protams, noslēpums! Tikšanās ar citu pasauli vienmēr ir bīstama. Pieskaroties viņai, kurš paliks neaizskarts? Vampīri, kas izliekas par cilvēkiem, sirsnīgi skatās uz savu upura un gaida brīdi, kad atkal vares sūkāt dzīvi kādu labu ilgu laiku … Viņi cenšas nozagt laimi mīlētājiem. Teātris tika atradis neparastu žanru izrādei – muzikālā šausmu komēdija.

Izrāde ir atdalīta no parastām dienas rūpem. Teātris ir spēle, daļēji izzūdoša mistiskā realitāte, par kuru pat nevar noteikti pateikt: vai tā ir bijusi, vai nē. Viss ir relatīvi. Darbības ietver P.I. Čaikovska, V. Mocarta, Ž. Bizē, L. Delibes, D. Pučīni mūziku, senās krievu romances, ārijas un duetus no operām.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/63204.

Biļešu cenas 10 € – 18 €.

Atpakaļ