IZRĀDE bērniem “Kraukšķītis” – Latvijas jaunatnes teātris

04.12.2016 - plkst.16.00

Krustpils kultūras namā 4. decembrī plkst. 16.00 tiks izrādīta Latvijas Jaunatnes teātra muzikālā pasaka “Kraukšķītis”. Šī ir ļoti krāsaina un muzikāla izrāde, kurā uz skatuves redzam gandrīz 40 aktieru un dziedātāju.

Izrādes laikā skatītāji dodas aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsēnus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

Muzikālās pasakas «Kraukšķītis» autori ir Margarita Stāraste, Niks Matvejevs un Marats Samauskis, bet šī iestudējuma režisors ir Ivars Lūsis. Horeogrāfe Lilija Lipore, vokālā pedagoģe Madara Celma, kostīmu māksliniece Jūlija Ļaha.

Lomās darbojas Miks Galvanovskis, Pēteris Šogolovs, Zigurds Neimanis, Dace Makovska, Raimonda Vazdika, Sandis Bergholds, Madara Celma un Latvijas Jaunatnes teātra Bērnu un jauniešu studijas audzēkņi.

Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Izrāde divos cēlienos, tās ilgums – aptuveni 1 stunda un 40 minūtes

Izrādes treileris: https://www.youtube.com/watch?v=9YewJkjZmhc

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/8896, biļešu cenas 5 €, 7 €, 10 €

Organizators: Latvijas Jaunatnes teātris
Atpakaļ