Muzikāla IZRĀDE “Parastais brīnums” – Sanktpēterburgas muzikālais teātris “Pēterburgas Operete”

23.12.2018 - plkst.17.00

23. decembrī plkst. 17.00 Sanktpēterburgas muzikālais teātris “Pēterburgas Operete” aicina uz izrādi ģimenēm “Parastais brīnums”.

“Parastais brīnums” – kāds dīvains nosaukums! Ja brīnums – tad neparasts ārkārtējs! Un ja parasts – tad tas nav brīnums.  Šis stāsts būs par mīlestību. Divi jaunieši iemīlas viens otrā – tas tā kā būtu kā parasti. Viņi strīdas, kas arī nav nekas īpašs. Gandrīz vai nomirst no mīlestības. Un visbeidzot viņu jūtu spēks sasniedz tādus augstumus, ka viņi sāk radīt patiesus brīnumus – tas gan ir pārsteidzoši un parasti.

Par mīlestību var runāt un dziedāt dziesmas, mēs gan par to pastāstīsim pasaku. Kāds burvis apprecas un sāk dzīvot parastu dzīvi. Bet lai vai kā burvi nodarbinātu, viņam joprojām gribās brīnumus, pārvērtības un pārsteidzošus piedzīvojumus. No skumjām viņš iesaistās abu jauniešu mīlas stāstā. Tad nu gan viss sajūk, sapinas – un visbeidzot tik pēkšņi atrisinās, ka pats burvis, pieradis pie brīnumiem, tiek pārsteigts. Kā viss šis juceklis beidzās mīļotājiem – ar priekiem vai bēdām – Jūs uzzināsiet pasakas beigās.

Izrāde iestudēta pēc Jevgenija Švarca lugas.

Izrāde krievu valodā.

Biļetes  “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68525.

Biļetes cenas 10 € – 18 €.

Atpakaļ