Muzikālā PASAKA “Kā Brēmenes muzikanti Gaiļa gadu izglāba” – muzikālais teātris “Pēterburgas Operete”

28.12.2016 - plkst.13.00

Krustpils kultūras namā 28. decembrī plkst. 13.00 notiks muzikālā teātra “Pēterburgas Operete” Jaungada eglīte – izrāde bērniem “Kā Brēmenes muzikanti Gaiļa gadu izglāba”.

Tuvojas Jaunais gads. Brēmenes muzikanti jautri gatavojas tā sagaidīšanai, jo nākamais gads ir Gaiļa gads un tā ierašanos vajag paziņot mūsu Brēmenes Gailim! Tikai ar viņa “Kikareku!” sāksies svētki. Muzikanti dzied un dejo, lai uzjautrinātu visus, kas atnāks uz karnevālu. Bet… Tumšie spēki neguļ! Karalis nolemj sabojāt svētkus, jo Princese aizbēgusi. Viņš sauc palīgā ģeniālo Izmeklētāju un piedāvā viltīgu plānu.. Jaunais gads nevarēs sākties, jo Gaiļa nebūs! Nebūs „Kikareku!”, nebūs arī svētku…

Izmeklētājs nozog Gaili. Kas būs tālāk, kā Brēmenes muzikanti tiks galā ar šo nelaimi, kurš palīdzēs viņiem un visiem bērniem pasaulē?

To Jūs uzzināsiet skatoties “Pēterburgas operetes” Jaungada pasākumu. Jūs gaidīs tikšanās ar bērnu un viņu vecāku iemīļotākajiem pasaku varoņiem, ar brīnišķīgām Genādija Gladkova melodijām, dziesmām, dejām un tikšanās ar Salavecīti ar Sniegbaltīti! Mēs gaidām Jūs, mūsu cienījamie skatītāji!

Jūsu vecie, labie draugi,

“Pēterburgas operetes” teātra mākslinieki

Izrāde krievu valodā!

Biļetes “Biļešu Paradīzē”, biļešu cena 6 €, 8 €, 10 €

Atpakaļ