MUZIKĀLAIS BALKONIŅŠ. Jēkabpils pilsētas svētku nedēļā muzicē duets “Ardis un Ieva” kopā ar Ēriku Zepu

18.08.2021 - plkst.19.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Jēkabpils pilsētas svētku nedēļā – 18.augustā, Muzikālajā Balkoniņā izskanēs īpašs koncerts. Uz balkoniņa skatuves sagaidīsim jēkabpils mūziķu duetu Ardis un Ilze ( Ardis Avotiņš un Ilze Savicka) un mūziķi Ēriku Zepu. Ardis un Ieva par sevi raksta tā:
“Mūs parasti ir pierasts redzēt trīs cilvēku sastāvā, bet tikai šovakar savu imidžu esam pamainījuši uz divu cilvēku muzikālo apvienību – Ardis un Ilze.
Esam mūzikā, labā nozīmē, nedaudz sapinušies, muzicējam kopā jau 4 gadus. Zinām katrs savus mūzikas niķus un nepilnības, kā arī atpazīstam īstās mūzikas garšas, kas katram ir sirdī tuvas.

                Ēriks Zeps sevi sauc par etnomūziķi. Audzis Latgalē, kur uzsūcis vietējās bagātības – valodu un kultūru. Vēlāk apguvis etnomuzikoloģiju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Šobrīd strādā Latvijas Radio (latgaliskais raidījums “Kolnasāta”) un skolās Varakļānos un Rīgā, arī Jēkabpils Valsts ģimnāzijā – par mūzikas skolotāju. Savas radošās izpausmes Ēriks realizē dažādos projektos, kā arī grupās “Rikši” un “Tkp” (duetā ar folkloristi Julgī Stalti).

Ieeja: bezmaksas personalizēti ielūgumi

Personalizētos ielūgumus pirms pasākuma un pasākuma dienā var saņemt Krustpils KN.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid – 19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir:

  • vakcinējies;
  • izslimojis Covid 19 pēdējā pusgada laikā;
  • veicis Covid 19 testu vai antigēna testu un tas ir negatīvs.

 

 

Atpakaļ