MUZIKĀLAIS BALKONIŅŠ. Muzicē grupa “Eridana”

28.06.2023 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

28.jūnijā, dienu pirms Pēteriem, Muzikālajā balkoniņā viesosies grupa “Eridana” ar koncertprogrammu “Tagad, šeit un tūlīt”, kurā būs dzirdamas dueta (Iveta Baumane, Roberts Pētersons) oriģinālkompozīcijas no jaunākā albuma, kā arī dziesmas, kuras iekļautas vairāku radio staciju rotācijā – “Kad satiksimies”, “Iededz gaismu savā logā”, “Ir lemts kopā būt”, “Zeme skaistākā”, “Ja tu esi puse” un citas, kā arī Latvijā populāru komponistu melodijas.

Iveta Baumane un Roberts Pētersons līdz šim ir darbojušies gan kā solo mākslinieki, gan ir sadarbojušies ar dažādiem populāriem Latvijas izpildītājiem un ir arī grupas “ElektroFolk” sastāvā. Iveta un Roberts ir arī dziesmu autori, un daudzas no viņu sarakstītajām dziesmām dzirdēsiet koncertā.

Grupas sastāvā darbojas arī sitaminstrumentālists Sanijs Bondars, kurš ir bagātinājis savu pieredzi uzstājoties kopā gan ar pašmāju mūziķiem, gan ar ārzemju mūziķiem, kā piemēram Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Aiju Andrejevu, Jānis Stībeli , Daumantu Kalniņu, Lasse Lindgren, Gerhard Ornigu, Laimi Vaikuli u.c.

Ieejas maksa: 3eur. Biļetes var iegādāties Krustpils KC kasē.

Atpakaļ