Muzikālais balkoniņš Saulgriežu laikā. Muzicē Iveta Tāle, Iveta Bērziņa, Vita Talla, Aīda Bikauniece, Aivars Pugačs

21.06.2021 - plkst.19.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS
  1. jūnijā pavisam noteikti varēsim teikt: “Vasara ir klāt!” Un, ja ir klāt vasara, tad otro gadu esam priecīgi paziņot – Krustpils Kultūras nama Muzikālais balkoniņš skanēs arī šogad!

Vasaras saulgrieži ir skaistākais un maģiskākais laiks gan dabā, gan cilvēka dzīves ritā. Spēks katrā zāles stiebrā, zeme un debesis savienojas pilnbrieda spēkā. Arī mēs esam daļa no šīs dabas mistērijas – it īpaši dienā, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti.

 21.jūnijā plkst. 19.00 aicinām izjust un svinēt vasaras sākumu kopā ar Ivetu Tāli, Ivetu Bērziņu, Vitu Tallu, Aīdu Bikaunieci, Aivaru Pugaču –  īsteno, stipro vārdu zinātājiem. Ieskandināsim saulgriežus īsteni latviskā garā.

Ievērojot Kultūras ministrijas noteikumus, aicinām no 17.jūnija Krustpils Kultūras namā saņemt savu personificēto ielūgumu uz šo pasākumu. Darba laiks  Pirmd.-Piektd. 10.00 – 18.00; sestdienā 10.00 – 14.00.

 

No 15. jūnija, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, kultūras pasākumus varēs apmeklēt personas, kuras:

  • ir vakcinējušās pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

[avots: https://www.km.gov.lv/lv/jaunums/no-15-junija-kulturas-pasakumus-vares-apmeklet-ari-personas-uzradot-negativu-covid-19-testa-rezultatu-ka-ari-vecaki-ar-berniem]

Pasākuma apmeklētājiem jābūt gataviem uzrādīt personu apliecinošu dokumentu ( ID karte vai pase), personalizēto ielūgumu un Covid-19 sertifikātu, kas apliecina kādu no noteikumiem.

Būsim saprotoši un iecietīgi viens pret otru.

Tiekamies šī gada pirmajā Krustpils KN balkoniņā!

Atpakaļ