ŠOVS “Apsveicam, Sieviešu diena!”

07.05.2016 - plkst.17.00

Krustpils kultūras namā 20. martā paredzētā teātra izrāde “Apsveicam! Sieviešu diena!” aktiera slimības dēļ pārcelta uz 7. maiju plkst. 17.00. Uz 20.03.16. iegādātās biļetes derīgas!

Muzikālais humoršovs “Apsveicam, Sieviešu diena!” 7. maijā plkst. 17.00 Krustpils kultūras namā sveiks visas sievietes pavasarīgās noskaņās. Dziesmas, dejas, smieklus raisošas situācijas iz dzīves un labs noskaņojums visiem!

Skatītājiem būs iespēja baudīt skaistākās latviešu dziesmas par sievietēm un mīlestību, kā arī vairākas labsirdīgas dziesmu parodijas, ko izpildījuši Albano un Romina Power, leģendārā dziedātāja Gabi Moreno, duets Sandra, Viktors Lapčenoks un Nora Bumbiere.

Smieklus raisošās dzīves situācijās skatītājiem būs iespēja just līdzi ļoti ekonomiskam vīram, kurš vienmēr sievu mājās sagaida ar iedegtām svecēm, taču ne tādēļ, lai uzburtu romantisku vakaru, bet gan, lai ekonomētu elektrību; satikt vīrieti, kurš mēģina iepazīties ar sludinājumu starpniecību; izbaudīt svinēšanu sieviešu kolektīvā un pasmieties par daudziem citiem anekdotiskiem notikumiem.

Piedalās:

Skatītāju iemīļotā, enerģiskā ventiņu asās mēles zinātāja Velta Skurstene;

Nacionālā teātra aktieris Ivars Kļavinskis (Ugunsgrēka Viesturs) vai Nacionāla teātra dziedošais aktieris Kristaps Ķeselis;

Dailes teātra aktieris, dziedātājs Jānis Paukštello;

Kolorītā dejotāja un komisko lomu atveidotāja Sarmīte Prule;

Liepājas teātra izcilais dziedātājs un komiķis Marģers Eglinskis;

Dziedātāja Laila Ilze Purmaliete.

Īpaši sveiksim Veltu Skursteni 85. gadu jubilejā!

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/45411 , to cena 8 €, 10 €, 12 €

Atpakaļ