Muzikāls STĀSTS “Piparkūku sirds” – bērnu vokālie ansambļi “Kamolītis” un “Supermeitenes”

23.12.2017 - plkst.16.00

23. decembrī, plkst. 16.00, Jēkabpils Tautas namā Bērnu un jauniešu centra bērnu vokālo ansambļu “Kamolītis” un “Supermeitenes” dalībnieki un vadītāja Iveta Januševska aicina jūs noskatīties muzikālu stāstu “Piparkūku sirds”.

Jau piekto gadu pēc kārtas dziedošie kolektīvi kopā ar skolotāju Ivetu iestudē muzikālu pasaku, vēloties saviem mīļajiem skatītājiem uzburt priecīgu pirmssvētku noskaņojumu.

Mmm… Gaisā virmo tā īpašā smarža, kas piemīt tikai Ziemassvētkiem. Uz pannas rindojas visdažādāko formu cepumiņi – eglītes, zvaigznītes, mēnestiņi, sirsniņas, zvaniņi… Vien mirklis un viss smaržo! Šoreiz stāsts būs par Piparkūku sirdi, kas zināja, ka ir visskaistākā no visiem maiznieka Cukursaldumiņa izceptajiem cepumiem. Viņa ļoti vēlējās, lai kāds to nopirktu pirmo. Taču, uzzinājusi, ka tad tiks apēsta, viņa dodas prom no maiznieka veikala, lai paglābtos. Klīstot pa piesnigušajām ielām, viņa sastopas gan ar sajūsmu un prieku, gan bailēm un izmisumu, gan līdzjūtību un atklāsmi.  

Ziemassvētki ir laiks, lai dalītos ar labo savā sirdī, tas ir laiks, kad pateikt un parādīt citiem to, ko pret viņiem jūtam. Tas ir laiks, kad piepildīt vēlēšanās, laiks, kad izrādīt rūpes un mīlestību pret tiem, kas mums mīļi. 

Izrādes idejas pamatā Margaritas Stārastes pasaka “Piparkūku sirds”.

Lai katra diena jums atnes mirkļus, par kuriem priecāties un pateikties!

 

Tautas nama pasākumu organizatore

Everita Stradiņa

Atpakaļ