PASĀKUMS PĀRCLETS! Mūzikas un glezniecības emocionālā sintēze

13.01.2023 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Saistībā ar plūdu situāciju Jēkabpils pilsētā, kultūras projekts “Mūzikas un glezniecības emocionālā sintēze”, kas tika paredzēts Jēkabpils Tautas namā (Mežrūpnieku ielā 2) 13. janvārī plkst. 18.00, tiek pārcelts uz 17. februāri plkst. 18.00.

Jēkabpils Tautas namā (Mežrūpnieku ielā 2) notiks pasākums “Mūzikas un glezniecības emocionālā sintēze”, kas sniegs iespēju praktiski izjust mūzikas stilu ietekmi uz emocijām, translējot tās savās gleznās un analizējot tās ar psihoterapeiti Olgu Revucku – Ismatovu.

Mūzika mūsdienās ir ieņēmusi lielu lomu ikdienas dzīvē. Mēs klausāmies visdažādāko stilu mūziku austiņās, mašīnā, telefonā, datorā un citur, kur vien iespējams. Pasaulē ir neskaitāmi daudz mūzikas žanru un stilu, un tie ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli klausīšanās brīdī. Savukārt ar glezniecības palīdzību mēs spējam izpaust savas emocijas atstājot tās, piemēram, uz audekla.

Pasākums notiks 4 ciklos, kur katra cikla ietvaros tiks atskaņota konkrētu mūzikas stilu dziesmas, un to laikā pasākuma dalībnieki, fokusējoties uz mūziku, tiks aicināti gleznot savas emocijas. Katram mūzikas stilam izskanot, ar psihoterapeiti Olgu Revucku – Ismatovu tiks veidota diskusija par izjustajām emocijām un to simboliku izveidotajā gleznā.

Ņem vērā:

  • Pasākums paredzēts 10 cilvēku grupai
  • Pasākuma mērķauditorija ir cilvēki vecumā no 20 līdz 40 un no 40 līdz 65 gadiem
  • Priekšzināšanas glezniecībā nav nepieciešamas
  • Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts
  • Lai piedalītos pasākumā dalībniekam būs jāparaksta dalības noteikumi (parakstītie noteikumi tiks izmantoti tikai kursa darba ietvaros)
  • Pasākuma laikā būs nepieciešams aizpildīt ar pasākumu saistītas anonīmas anketas (dati tiks izmantoti tikai kursa darba rezultātu apkopojumam)

Projekts tiek realizēts Daugavpils Universitātes mūzikas un mākslu fakultātes mākslas menedžmenta programmas 3. kursa studentes Viktorijas Tjukovas kursa darba ietvaros sadarbībā ar Jēkabpils novada Kultūras pārvaldi un Jēkabpils Tautas namu.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Vietu skaits ierobežots! Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 10.01.2023. pa tālr. 20371536.

Sīkāka infomācija pa tālr. 20371536.

Atpakaļ