MŪZIKLS “Čigānu princese”

10.12.2016 - plkst.17.00

Krustpils kultūras namā 10. decembrī plkst. 17.00 norisināsies starptautiska projekta – mūzikla “Čigānu princese” viesizrāde. Šī satriecošā šovprogramma, ar pasaules mūzikas hītiem čigānu, krievu, spāņu, indiešu un latviešu valodā, iestudēta mūsdienīgā stilā, vienaldzīgos neatstāj nekur pasaulē.

No š.g. 3. novembra līdz nākamā gada 9. aprīlim – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā norisinās starptautiskā projekta – mūzikla “Čigānu Princese” (Gipsy Princess Show) viesizrādes, kurās piedalās 11 mākslinieki no dažādām valstīm. Šo mākslinieku vidū ir tautā iemīļotā grupa “RIČI”, kas speciāli šim projektam atkal ir apvienojušies un piedalīsies oriģinālajā sastāvā. Čigānu vijoles virtuozs Kaspars Pudniks un šarmantā spāņu dziedātāja Anna Dribas, kā arī dejotāji no Krievijas un Latvijas, kuri slavenā čigānu teātra “Romen” sastāvā koncertējuši jau visā pasaulē.

Mūziklu spilgtinās arī čigānu dejas zvaigznes no Polijas un ģitāras virtuozs Artur Sabilo no Lietuvas. Šajā projektā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, īpašas dekorācijas un 50 dažādu tērpu komplektus, kurus mākslinieki ved sev līdzi.

2015. / 2016. gada vasarā, piedaloties starptautiskos mūzikas festivālos, kuri norisinājās Slovākijā, Polijā, Norvēģijā un Zviedrijā, šī programma ieguva godalgotas vietas, festivālu organizatoru atzinību un iekaroja skatītāju sirdis visā Eiropā.

Šo mūziklu, kuram nav analoga Eiropā, izveidojis zināmais mūzikas producents Viktoras Prapras, kurš 2015. gada ziemā jau iepazīstināja mūs ar vienu no saviem projektiem – mūziklu “Čigānu Barons” –, kurš aizritēja ar lieliem panākumiem skatītāju pārpildītās zālēs visā Latvijā.

Uz tikšanos!

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11754, biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €, 15 €

Atpakaļ