Nakts kino seansi Kino pagalmā. Filma “No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”

28.06 - 01.07 - plkst.23.00 Mežrūpnieku iela 2

Jūlija beigās Kino pagalmā tiks atklāta šīs vasaras brīvdabas kino sezona! No 28. jūnija līdz 1. jūlijam plkst. 23.00 Jēkabpils Tautas nama pagaidu mītnes (Mežrūpnieku ielā 2) Kino pagalmā aicinām uz nakts kino seansiem. Sezonu atklāsim ar dokumentālo filmu “No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”. Uzvaras dzīvē sastāda tikai mazu daļu. Kāds ir ceļš līdz zeltam? Kas notiek, kad tiek pagrieztas muguras un priekšā likti šķēršļi? Vai tiešām varēja būt tā, ka šī komanda uz Tokiju nemaz neaizbrauc? Piedzīvots ir daudz un ir laiks nospraust nākamos mērķus. Stāsts no Grīziņkalna asfalta līdz Tokijas Olimpisko spēļu zeltam.

3×3 olimpiskā zelta sāga pirms vairāk nekā 10 gadiem aizsākās Grīziņkalnā, kur Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš apguva čempionu mentalitāti un prasmes, kas ļāva izbaudīt ne tikai vietējo, bet arī pasaules ielu basketbola sāncensību. Vēlāk viņiem pievienojās arī Kārlis Pauls Lasmanis un Agnis Čavars, kuri kopā zem “GHETTO” karoga kļuva par Eiropas čempioniem 3×3 basketbolā. “NO GHETTO LĪDZ OLIMPISKAJAM ZELTAM” ir sāgas “NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI” otrā – noslēdzošā daļa, kas ļaus katram skatītājam piemērīt olimpiskās medaļas spožo un arī smago pusi. Ticība, nodevība, skatītāju apbrīns un pagrieztas muguras – ir piedzīvotas daudz emocijas, kas šo pelnrušķītes stāstu ļauj noslēgt ar pasaulē augstāko sportisko atzinību. Kāds ir medaļas sausais atlikums un pats galvenais – ko darīsim tālāk? “GHETTO MEDIA HOUSE” dodas kopīgā piedzīvojumā ar olimpiskajiem čempioniem, lai meklētu nākamos.

Režisors: Rolands Rekke.
Scenārija autors: Edgars Gertners.
Lomās: Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars, Raimonds Elbakjans, Raimonds Feldmanis, Dāvis Feikners.

Žanrs: dokumentāla filma, sports.
Kinoteātros no: 06.04.2022.
Filmas garums: 1 h 19 min.

Ieteicamais vecums: 7+
Filmas treileris: https://youtu.be/mGhQRGBGDOA

Biļetes iespējams iegādāties pirms seansa. Biļetes cena 3 eiro.

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 20371536. Par labsajūtu filmas skaitīšanās laikā lūgums maksimāli parūpēties katram pašam – paņemt līdzi siltāku šalli, pledu, pretodu līdzekli.

Atpakaļ