Nakts skrējiens “Papardes ziedu meklējot”

22.06 - 23.06 Mežaparks

22. jūnijā, plkst. 24.00 Jēkabpils Mežaparkā norisināsies Nakts skrējiens “Papardes ziedu meklējot”. Dalībnieku pulcēšanās pie pludmales namiņa. Skrējiena distance ir 2,4 km – apkārt Mežaparkam.

Vasaras Saulgrieži ir apvīti dažādām mistērijām un tradīcijām. Arī šogad Jēkabpils sporta centrs aicina izbaudīt pozitīvas emocijas, kopā sanākšanas prieku un gūt pirmssvētku enerģijas lādiņu, piedaloties tradicionālajā Līgo nakts skrējienā “Papardes ziedu meklējot”. Skrējiens norisināsies 22.jūnijā plkst. 24.00 (naktī no 22.uz 23.jūniju).

Kā ierasts Līgo nakts skrējiena distance būs 2.4 km gara, dalībnieki aicināti pulcēties pie peldvietas namiņa, kur no plkst. 23.00-23.45 notiks dalībnieku reģistrācija skrējienam. Tā kā skrējiena notiek naktī, nepieciešamības gadījumā skrējiena dalībniekus aicinām nodrošināties ar kabatas lukturīšiem. Jau tradicionāli daiļā dzimuma pārstāves aicinām skrējienā piedalīties ar vainagiem, lai pēc skrējiena noteiktu skaistākā vainaga īpašnieci.  Pēc skrējiena tiks apbalvoti 1.-6. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās. Pēc skrējiena visi dalībnieki aicināti pie kopēja ugunskura cept līdzpaņemtās desiņas un dalīties iespaidos.

Aicinām Līgo dienu sagaidīt gleznainajā Radžu ūdenskrātuves krastā un izjust īpašu saulgriežu noskaņu!

Nakts skrējiena ,,Papardes ziedu meklējot’’

NOLIKUMS

Mērķis un uzdevumi

 1. Popularizēt skriešanu kā veselības stiprinātāju.

 2. Vairot aktīvās atpūtas iespējas.

 3. Veicināt vēlmi būt fiziski aktīviem.

Laiks un vieta

Skrējiens notiek 2018. gada 22.jūnijā plkst. 24.00 Jēkabpilī, Mežaparkā pie Radžu ūdenskrātuves peldvietas. Pulcēšanās – pie namiņa peldvietā. Distance apkārt Mežaparkam ~ 2,4 km.

Vadība

   Skrējienu organizē Jēkabpils Sporta centrs (reģ.Nr.90000024205). Atbildīgā par sacensību norisi sporta darba organizatore Baiba Grasa (mob.t. 26321112).

Dalībnieki

·         Skrējienā piedalās visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās gūt pirmssvētku enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas, kopā sanākšanas prieku un, protams, būt papardes zieda meklējumos.

·         Tiem, kuriem ir nedrošības sajūta tumsā, līdzi ņemt lukturīšus.

·         Daiļā dzimuma pārstāvēm ierašanās vainadziņos obligāta!

·         Katrs sacensību dalībnieks piesakoties sacensībām, personīgi uzņemas pilnu atbildību par savu veselības atbilstību sacensību distances veikšanai. Bērni, jaunāki par 16 gadiem, drīkst piedalīties tikai vecāku klātbūtnē vai ar vecāku apstiprinātu iesniegumu, ka uzņemas pilnu atbildību par sava bērna drošību un veselības atbilstību.

·         Sacensību laikā tiks veikta fotogrāfēšana/video un dalībnieks ar savu dalību sacensībās apliecina, ka neiebilst fotogrāfiju/video uzņemšanai. Fotogrāfēšanu/video veiks Jēkabpils pilsētas pašvaldības vai Jēkabpils sporta centra norīkots fotogrāfs, kuru uzņemtie foto tiks ievietoti Jēkabpils sporta centra mājas lapā www.jekabpilssc.lv sadaļās „Foto-video”, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com ar mērķi atspoguļot sacensību norisi, popularizējot sacensības. Uzņemtās fotogrāfijas sacensību organizatori drīkst izmantot reklāmas utml. uzskates materiālos bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.

Vērtēšana

Skrējiens ir individuāls, un tajā var piedalīties neierobežots skaits dalībnieku. Rezultātus vērtē atsevišķi sievietēm un vīriešiem.

Apbalvošana

 1.–6. vietu ieguvējus abās dzimumu grupās apbalvo ar Līgo svētku tradicionālām veltēm. Konkursa „Skaistākā vainadziņa īpašniece” uzvarētājai – pārsteiguma balva.

Pieteikumi

Pieteikumus skrējienam pieņem sacensību dienā sacensību norises vietā no plkst. 23:00 līdz 23:45.

Uzņemšanas noteikumi

Izdevumus, kas saistīti ar apbalvošanu sedz Jēkabpils Sporta centrs. Pēc skrējiena visiem dalībniekiem pie kopēja ugunskura iespējas cept līdzpaņemtās desiņas un dalīties iespaidos par tēmu ,,papardes zieds’’.

Vairāk informācijas: http://jekabpilssc.lv

Atpakaļ