Onkoloģisko slimību profilakses diena Jēkabpilī. Tikšanās ar ķīmijterapeiti M. Babuškinu.

07.03.2018 - plkst.15.00

Ikviens no mums sapņo par labu veselību un to, lai izdotos nekad nesaskarties ar ļaunām slimībām. Diemžēl dažādas kaites, arī vēzis, mūsdienās skar arī jaunus un veselīgus cilvēkus. Zināšanas par šo slimību rada iespēju to laikus atklāt un izārstēt, kā arī pasargāt sevi profilaktiski. Kas būtu jāzina ikvienam, lai pasargātu sevi no biedējošās diagnozes, un kā palīdzēt sev vai tuviniekiem, kurus slimība tomēr skārusi?

Lai informētu Jēkabpils iedzīvotājus par svarīgāko vēža profilaksē un ārstēšanā, projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) 7. martā plkst. 15.00 Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā 212, norisināsies Onkoloģisko slimību profilakses diena. Tajā būs iespēja noklausīties onkoloģes – ķīmijterapeites Marinas Babuškinas lekciju par izplatītākajiem vēža veidiem un pareiza dzīvesveida un uztura faktoriem. Interesanti ir aicināti arī uzdot jautājumus.

Lai iedvesmotu jēkabpiliešus nepadoties slimības priekšā, pasākumā piedalīsies arī Irīna Januma, bijusī paciente, kam izdevies uzvarēt ļauno diagnozi. Šobrīd Irīna aktīvi iesaistās krūts vēža pacienšu atbalsta biedrības “Vita” darbībā.

Pēc lekciju noklausīšanās ikviens varēs uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Šī ir lieliska iespēja uzzināt svarīgāko informāciju par vēzi, lai palīdzētu arī citiem, ne vien sev pašam!

Ieeja bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam ierasties savlaicīgi.

Tiksimies 7. martā!

Plašāka informācija:

Lea Briede, pasākuma organizatore

+371 28611154

lea@divigani.lv

Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

+371 65207095

jekabpils.veseliba@inbox.lv

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ