Pasaku vakars ģimenēm ar bērniem “Pasakas par ziediem”

14.08.2020 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams

7., 14. un 21. augustā plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē īpaši radītā mājīgā atmosfērā ģimenes ar bērniem aicinām uz Pasaku vakariem “Pasakas par ziediem”, kurā šoreiz dzīvosim līdzi latviešu rakstnieces Annas Sakses ziedu pasaku varoņiem. Aicinām līdzi ņemt krāsainos zīmuļus!

Latviešu rakstnieces Annas Sakses darbos izpaužas smalks vērotājas talants un jūtīga cilvēka iekšējās pasaules izpratne. Daiļrades pēdējā posmā viņa pievērsusies literārajām pasakām, kas ieguvušas plašu popularitāti un iznākušas vairākos izdevumos. Anna Sakse krājumā “Pasakas par ziediem” stāsta par mīlestību, jūtu daudzveidību un parāda cilvēka rakstura un iekšējās pasaules daudzšķautnību. Anna Sakse ir teikusi: “Pasakas ir viens no visvecākajiem un mūžam jauns žanrs.”

“Nozied ziedi, izgaist krāsu un smaržu bagātība. Aiziet cilvēki ar saviem likteņiem, bēdām un priekiem. Bet pasaka paliek. Un līdz ar pasaku – viss labais un smejamais, saudzējamais un apkarojamais. Zied pasaku naktsvijole grāmatā, un mēs saņemam negaistošo iztēles burvību.”

/Saulcerīte Viese/

Biļetes cena 1 €.
Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē.
Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ