Pasākums “Saruna par aktuāliem Eiropas Savienības jautājumiem un mācības par digitālajām prasmēm”

05.10.2021 - plkst.16.00

Jēkabpils Galvenās bibliotēkas Eiropas  Savienības informācijas punktā 5.oktobrī plkst. 16.00 notiks  pasākums “Saruna par aktuāliem Eiropas Savienības jautājumiem un mācības par digitālajām prasmēm”

 Pasākumu ciklu rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Savienības informācijas punktiem bibliotēkās un Latvijas Drošāka interneta centru. Pasākumu ciklu vadīs žurnālists un TV3 moderators Arnis Krauze.  Pasākumu cikls, veltīts Konferencei par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem. Konference ir process, kurā ikviens Eiropas iedzīvotājs var dalīties ar savām domām un idejām par visu, kas palīdz veidot Eiropas kopīgo nākotni. 2022.gada  pavasarī konferences organizētāji nāks klajā ar secinājumiem, kuros būs apkopoti iedzīvotāju izteiktie ierosinājumi un sagatavotas norādes par Eiropas nākotni.
 Pasākums 5.oktobrī plānots klātienē. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentiem iepriekš sava dalība jāpiesaka, sazinoties ar ESIP koordinatori Anitu Katiņu, 29642338, bibliotēkas darba laikā.  Īpaši pasākumā gaidīsim seniorus, jo tā ir laba iespēja papildināt savas zināšanas par digitālo tehnoloģiju piedāvājumu, dezinformācijas un viltus ziņu atpazīšanu. Dalība pasākumā iespējama tikai uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar ID-karti vai pasi.

 

Atpakaļ