Pavasara balle ar grupu “Bruģis”

19.04.2024 - plkst.22.00 Salas Tautas nams
19.04. plkst. 22.00 Salas Tautas namā
 
Aicinām uz lustīgu Jurģa dienas Pavasara balli kopā ar grupu “Bruģis”!
Grupas mūziķi – Sandris Sproģis un Edmunds Vestmanis – teic, ka tā spējusi sevī apvienot diametrāli pretējus raksturlielumus. Grupas nosaukums liecina par pastāvību, stabilitāti un spēku, turpretī muzikālais veikums sniedzot klausītājiem vieglu dvēseles lidojumu, kaut arī “dzīves līkločos ne vienmēr laime smaida”.
 
Grupas pirmsākumi meklējami 1987. gada decembrī. Tobrīd “Bruģis”, kā saka paši muzikanti, – seši jauni atraktīvi puiši, kuri īsā laikā spēja apliecināt savas spējas kā radošam sastāvam. Tolaik sekoja koncertturneja uz tālo Tjumeņas apgabalu. Mainījās mūziķi, taču radošās idejas palika. Daudzus gadus “Bruģa” dziesmas piedalījās tolaik populārajā “Mikrofona” aptaujā, taču vislielāko popularitāti, pateicoties muzikālajam raidījumam “Vecais ratiņš”, neskaitāmajiem koncertiem un festivāliem dažādās Latvijas pilsētās un pirmajai grupas audiokasetei, guvusi dziesma “Kaija”. 1999. gada nogalē grupa izdod otru audiokaseti “Lai pienāk rīts”. Pēc ilgāka pārtraukuma ierakstu jomā grupas 20. jubilejas veikums iznāk kompaktdiska formātā ar nosaukumu “Laimes straumes” (2007).
 
Balle, kā allaž, norisināsies Salas Tautas nama Lielajā zālē, un tās apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem groziņiem. Aicinām izvēlēties ballei atbilstošu apģērbu. Ieeja ballē no 18 gadu vecuma.
 
Biļetes iegādājamas Salas Tautas namā biļešu tirdzniecības laikos.
Biļešu cenas: no 2. aprīļa 7 €, no 16. aprīļa 10 €, pasākuma dienā 12 €. Juriem un Jurģiem, iepriekš rezervējot, ieeja bez maksas!
 
Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana līdz 17. aprīlim, zvanot pa tālr. 20233947 (darba dienās līdz plkst. 19.00) vai Salas Tautas nama administrācijā biļešu tirdzniecības laikos. Rezervētās biļetes lūdzam izpirkt līdz 17. aprīlim!
 
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, materiāli var tikt publicēti mājas lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos.
Atpakaļ