Piedalies Lasīšanas stafetē 2018!

14.05 - 23.07

Šogad jau ceturto reizi Apgāds Zvaigzne ABC izsludina grāmatu Lasīšanas stafeti! Stafetes mērķis ir popularizēt grāmatu lasīšanu (īpašu uzmanību pievēršot jaunizdotajām grāmatām) un veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū (7-16 g.v.).

Jauno lasītāju uzdevums Lasīšanas stafetē ir iesniegt savas atsauksmes un dalīties ar tām sociālajos tīklos. Atsauksmes par izlasīto vērtē žūrija (skolotāji, literāti un iepriekšējo Lasīšanas stafešu uzvarētāji).

2015. gadā stafetē piedalījās 23 bērni, kas uzrakstīja 145 atsauksmes par grāmatām. 2016. gadā  dalībnieku skaits bija krietni audzis: stafetē piedalījās 172 bērni ar gandrīz 2000 atsauksmēm, bet 2017. gadā stafetē piedalījās 220 bērni, uzrakstot vairāk nekā 2000 atsauksmes.

Lasīšanas stafete šogad notiek no 14. maija līdz 22. jūlijam, un augusta vidū būs Noslēguma pasākums, kurā tiks sveikti uzvarētāji. Labākie Lasīšanas stafetes dalībnieki saņems naudas balvas, kruīza ceļojumus no Tallink, kā arī veicināšanas balvas no “Ilustrētā Junioriem” un kompaktdiskus no sērijas “Mazā interaktīvā enciklopēdija”.

Šogad – uzklausot vecāku ieteikumu! – Lasīšanas stafetē aicinām piedalīties arī dalībnieku vecākus. Ik gadus Lasīšanas stafetē iesaistās arī Latvijas publisko bibliotēku bibliotekāri, kuri palīdz piepildīt Lasīšanas stafetes dalībnieku vēlmes, sagādājot kārotās grāmatas. Visu dalībnieku vārdā pateicamies un ceram uz auglīgu sadarbību arī turpmāk!

Vairāk informācijas par stafeti www.zvaigzne.lv.

Apgādam Zvaigzne ABC ir ilgu gadu pieredze bērnu un jauniešu literatūras izdošanā. Katru gadu klajā nāk vidēji 400 pirmizdevumu, no kuriem vismaz 30 procentus veido bērnu un jauniešu literatūra. Apgāds Zvaigzne ABC izdod gan iemīļotu latviešu bērnu rakstnieku darbus, kurus ilustrē pazīstami bērnu grāmatu mākslinieki, gan arī pasaulē iecienītu un populāru autoru darbus.

Paldies sadarbības partneriem – Tallink un Ilustrētā Junioriem!

Atpakaļ