Jēkabpils pilsētas Ziemassvētku EGLES IEDEGŠANA

09.12.2017 - plkst.16.00 Vecpilsētas laukums

Mirkli pirms otrās Adventes, 9. decembrī, Jēkabpilī tiks iedegta pilsētas galvenā egle. Plkst. 11.00 Vecpilsētas laukumā sāks darboties Ziemassvētku tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties dažādus ar rūpību un mīlestību gatavotus labumus – siltas zeķes, mīkstu maizi, smaržīgas piparkūkas, pašdarinātas rotas un dažādas lietas mājai.

(Amatniekus un tirgotājus aicinām pieteikties Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Vienas pieturas aģentūrā, tel.nr. 65207326, 65236777)

Plkst. 15.30 Kino Mītnē Jēkabpils Tautas namā sāksies animācijas filmas “Bize un Neguļa” seanss. Vecpilsētas laukumā plkst. 16.00 pēc Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa uzrunas tiks iedegta pilsētas galvenā egle. Pēc tam varēsim vērot Ziemassvētku koncertuzvedumu. Par Ziemassvētku atmosfēru gādās jautrā radošās apvienības “Pasaku nams” rūķu meitene un draiskie burunduki.

Pasākums bez ieejas maksas

Plkst. 19.00 Krustpils kultūras namā trīs akordeonu virtuozi – Moriss Balaskā (Kanāda), Radovans Popovs (Serbija) un Evita Dūra (Latvija) – aicina patiesus mūzikas baudītājus uz neaizmirstamu ceļojumu laikā un telpā akordeona skaņu pavadījumā. “Trio Bakardions” programmā “Akordeonu metamorfozes” iekļauti daudz un dažādi mūzikas stili un novirzieni: franču komponistu klasiskie skaņdarbi akordeonam, ugunīgie Balkānu tautu ritmi, kā arī franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs, mūsdienu populārās un rokmūzikas skaņdarbi no ABBA, QUEEN, Maikla Džeksona u.c. grupu un izpildītāju repertuāra.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā, to cenas 7 €, 9 €, 10 €

Aicinām svinēt svētkus kopā!

Atpakaļ