Pilsētas svētku lielkoncerts. Intars Busulis, Aija Andrejeva, MESA.

06.07.2019 - plkst.18.00 Vecpilsētas laukums

Vakarā svinēsim svētkus kopā Vecpilsētas laukumā Pilsētas svētku lielkoncertā. Lielkoncertu vadīs Artūrs Skrastiņš, ar kuru kopā jau plkst. 18.00 sagaidīsim Vecpilsētas laukumā ienākam svētku gājiena dalībniekus. Vakara laikā Jēkabpils apvienotais koris sadziedāsies ar pilsētniekiem un pilsētas viesiem, ar krāšņu priekšnesumu uzstāsies deju kolektīvs “Pastalnieki”. Šis ir laiks, kurā teikt paldies, un, turpinot tradīcijas, godināsim akcijas “Mans labais kaimiņš” nominantus un apbalvosim titula “Gada Jēkabpilietis” ieguvējus.

Esam priecīgi, ka 6. jūlijā – pilsētas svētku lielkoncertā – vakara galvenie mākslinieki būs projekts “MESA”, kas savu koncertu sāks plkst. 22.35. Lielkoncertā plkst. 21.30 uzstāsies Aija Andrejeva, uz skatuves plkst. 19.00 kāps Intars Busulis ar grupu. Pēc lielā koncerta aicinām izbaudīt krāšņu svētku salūtu, kuru vislabāk būs vērot no Daugavas aizsargdambja.

Īsi pēc salūta, vecpilsētas laukumā būs iespēja turpināt svinēt un izdejoties lielajā svētku ballē kopā ar grupu “Laika upe” un DJ Balodi.

Atpakaļ