Pilsētvides skicētājas Dainas Domašūtes meistarnīca “Zīmē viegli”

03.05.2022 - plkst.17.00 Mežrūpnieku iela 2

3. maijā plkst. 17.00 Jēkabpilī, Mežrūpnieku ielā 2, Lielajā zālē norisināsies meistarnīca “Zīmē viegli” pilsētvides skicētājas, ūdenskrāsu zīmola “DeepDeepLight” radītājas Dainas Domašūtes vadībā.

KĀDĒĻ: Tev vienmēr būs pieejams vēl viens brīnumains veids/instruments, kā būt šeit un tagad, kā ieraudzīt “savādāk”, kā paļauties, ka acs un roka ir brīnišķīga kombinācija, tāpat – bez prāta konstrukcijām. Kā radoši “muļķoties” un saprast, ka viegli ir tas, kas tiešām, tiešām mums noder ikdienā! Zīmēšana ļauj Tev ieraudzīt pasauli tik ļoti, ļoti brīnumainu! Un – tāpat kā elpot, zīmēt māk visi!

KO DARĪSIM: zīmēsim viegli to, ko redzam un jūtam. Māksliniece pastāstīs par to, ko dod šāda aizraušanās, kur ļoti vari būt pats un gana tieši tāds, kāds esi šajā brīdī! Izpaudīsimies ar ūdenskrāsām, rapidogrāfiem, tušu, žagariņiem. Šī Tev noteikti būs bijusi pirmā izstāde, ko uzmeistarosim beigās, lai kopā lepotos!

Dalības maksa personai – 5 eiro. Vietu skaits meistarnīcā – ierobežots!
Ieejas biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē Pasta ielā 39 un norises vietā pirms pasākuma, ja vēl būs pieejama vieta meistarnīcā.

Atpakaļ