Plaukta izstādes Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā

01.04 - 30.04

Biedrības „Cerību sala” audzēkņu rokdarbu skate „Neveiklo, bet čaklo pirkstiņu darbi”

Pavisam nesen, janvārī, Jēkabpils biedrība “Cerību sala” svinēja savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju. Ar neatlaidīgu darbu un mīlestību uz to, ko dara, biedrības vadītāja Aija Kvēpiņa un viņas komanda atbalsta, iedrošina un darbojas kopā ar ģimenēm, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Viens no veidiem, kā cīnīties ar slimībām, ir rokdarbi. Izstādē būs iespēja skatīt biedrības dalībnieku radošos darbiņus.

Plaukta izstāde „Vika Pasaku pasaulē” /rakstniekam Viktoram Kalniņam (Vikam) – 80/

Rakstnieks, tulkotājs, daudzu populāru brāļa Imanta Kalniņa dziesmu vārdu autors ļoti ražīgi darbojas arī bērnu literatūras žanrā. Jauneklīgs, draudzīgs, apķērīgs, āķīgs – tāds savos darbos ir populārais rakstnieks – Sarežģītā Zvirbulēna, Nesa un Nesijas, tīdžerēna Ņuka, Dinīša un citu spilgtu tēlu radītājs.

Plaukta izstāde „Lieldieniņa gaiša nāca!”

Lieldienas ir pavasara saulgrieži, kad gaisma svin uzvaru pār tumsu. Šo svētku svinēšanas ieražas ir plašas un daudzpusīgas, kas veidojušās gadu simtos. Jau laikus aicinām padomāt par telpu dekoriem, olu krāsošanu, ēdienu izvēli, rotaļām un spēlēm Lieldienām. Lieldienas jāsvin skaisti!

Atpakaļ