Polijas kino vakars. Filmas “Džeks Strongs” un “Šopēna stāsts”

18.09.2021 - plkst.17.00

18 .septembrī plkst. 17.00 Krustpils kultūras nams aicina  skatītājus  uz tikšanos ar poļu spēlfilmām un dokumentālajām filmām.

Filmu demonstrēšana ar subtitriem latviešu valodā. Poļu režisoru veidotās filmas tiks izrādītas Krustpils kultūras namā lielajā zālē reizi mēnesī līdz šī gada beigām,kā arī notiks tikšanās ar filmu autoriem. Visi seansi būs bez maksas.  Projekts “ Poļu kino “tiek realizēts sadarbībā ar poļu kino režisoru un producentu  apvienību  FUNDACJA 12 GWIAZD.Projektu finansē Polijas Ministru prezidenta kanceleja konkursa Poļu kopiena un ārzemēs dzīvojošo poļu 2021 ietvaros , atbalsta Polijas valsts Kultūras ministrija .  

Ieeja bez maksas. Personificētus  bezmaksas ielūgumus var saņemt KKN nama kasē.

Kases darba laiks: Otrdiena – piektdiena, plkst.10.00 – 18.00 (pusdienlaiks 14.00 – 15.00)

Kinoseanss plānots kā pilnīgi drošs (zaļais pasākums) – Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir vakcinējies vai izslimojis Covid-19 pēdējā pusgada laikā.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Lūdzam būt saprotošiem un uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Filma “Džeks Strongs” (Jack Strong)  ir sensacionāla filma par vienu no pasaules aizraujošākajiem spiegošanas stāstiem. Šis ir patiess stāsts par pulkvedi Rišardu Kukliņski (pol. Ryszard Kukliński) – cilvēku, kurš, iestrēdzis sistēmas vidū, sadarbojas ar CIP un kļūst par galveno (kaut arī neredzamo) aktieri aukstā kara laikā.

Trailer – Jack Strong

 

Filma “Šopēna stāsts. Stāsts Ians Gillans no Deep Purple” (Shopin’s Story by Ian Gillan from Deep Purple)

 Režisors: Jerzy Szkamruk

Dokumentālā filma stāsta par Frīderika Šopēna mākslinieciskās personības veidošanu viņa pirmajos 20 jaunības gados, kas tika pavadītas Polijā. Grupas Deep Purple līderis pavada skatītāju pa komponista dzimteni, parādot, kas ietekmēja viena no izcilākajiem māksliniekiem mūzikas vēsturē. Filma parāda, kā vietējas kultūras pazīmes kļūst par visa kontinenta kopējo mantojumu.

https://www.youtube.com/watch?v=XAliXbfWRgk&t=4s

Atpakaļ