Erudīcijas SPĒLE “Prāta Spēles”

23.02.2019 - plkst.12.00 Jēkabpils Tautas nams

Aicinām pieteikt dalību izklaidējošai komandu erudīcijas spēlei “Prāta Spēles”, kas notiks 23. februārī plkst. 12.00 Jēkabpils Tautas namā.

“Prāta Spēles” ir dāvana Latvijai 100 gadu svinības, kas aicina Tevi piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par Latviju. Turnīrs norisinājās visa 2018. gada garumā un turpināsies arī 2019. gadā.  Spēles posmi notiks visā Latvijā: Latgalē, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Atlases spēlēs īpaši aicināti piedalīties vietējie iedzīvotāji, jo jautājumi būs arī par attiecīgās pilsētas un novada vēsturi, tā kā erudīts var būt ikviens!

Spēlē var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas. Spēļu sērija veltīta tikai jautājumiem, kas saistīti ar Latviju, tās vēsturi un kultūru, un pasākuma mērķis ir kopējas svētku sajūtas veidošana, nedaudz citādā veidā svinot Latvijas simtgadi.

“Prāta Spēles” ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi — šī ir spēle visiem. Aicinām stiprināt latviskās piederības sajūtu, izceļot Latvijas kultūras daudzveidību, cilvēku talantus un dabas vērtības.

Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēles  mājas lapā internetā (www.prataspeles.lv).

Piedalies Latvijas simtgades spēlē un pārbaudi savas zināšanas par Latviju!

Atpakaļ