Preses KONFERENCE par 2017. gada pasākumiem

27.01.2017 - plkst.15.00 Jēkabpils Kultūras pārvaldes birojs

Jēkabpils Kultūras pārvalde aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz preses konferenci par 2017. gadā gaidāmajiem kultūras pasākumiem un projektiem, īpaši – vasaras sezonas pasākumiem Jēkabpilī –, kā arī par izstrādāto un apstiprināto Jēkabpils Kultūras pārvaldes darbības stratēģiju 2016.–2020. gadam.

Pie tējas tases ikviens varēs uzzināt interesējošo par kultūras notikumiem un projektiem 2017. gadā Jēkabpilī. Mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar Jēkabpils Kultūras pārvaldes stratēģijas saturu, tajā izvirzītajiem mērķiem un darbības plānu, tāpat ikviens varēs noskaidrot citus interesējošus jautājumus kultūras jomā.

Konferencē piedalīsies Jēkabpils Kultūras pārvaldes direktore Inta Ūbele, direktores vietniece Baiba Stalidzāne, projektu vadītāja Liene Lamba, sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece un projektu koordinatore Santa Vucāne.

Preses konference notiks piektdien, 27. janvārī, plkst. 15.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldības Jēkabpils Kultūras pārvaldes telpās Jēkabpilī, Rīgas ielā 210a, 2. stāvā.

Atpakaļ