Punktiņmandalu radīšanas meistarklase

26.04.2023 - plkst.18.00 Salas Tautas nams

No 19. aprīļa Salas Tautas nama 2. stāva Mazajā zālē skatāma Ingas Āriņas gleznu izstāde “Krāsu vibrācijās”. Tautas nama darba laikā un pasākumu norises laikā izstāde būs apskatāma līdz pat 30. maijam.

Inga stāsta: “Gleznošana un krāsu izpratne ir mans dvēseliskais piepildījums un sapnis jau no bērnības. Sapnis par gleznošanu tā pa īstam sācis piepildīties pirms 10 gadiem, ieklausoties savā sirdsbalsī. Tā brīža sajūta bija, ka nekas jau nav nokavēts un visu vēl var paspēt, un tā es vēlējos pamēģināt un radīt vēl ko nezināmu. Gleznošanas prasmi esmu apguvusi privāti pie mākslinieka Ziedoņa Bārbala un mākslinieces Jolantas Ābeles, un par to viņiem vienmēr būšu pateicīga. Katrai gleznai ir savs stāsts ar personisku nozīmi un krāsu izpratni. Patīk priecīgas un košas krāsas.”

Šajā izstādē apskatāmi darbi, kas tapuši 9 gadu laikā, un sevi izrādījuši jau 15 personālizstādēs un vairākās studijas “Mākslas Dārzs” izstādēs. Lai dzīve košās krāsās!

Izstāde skatāma bez maksas.

Autore uz tikšanos pie tējas krūzes aicina 26. aprīlī pl. 17.30, bet pl. 18.00 sāksies autores vadīta punktiņmandalu radīšanas meistarklase. Dalība meistarklasē maksā 5,- EUR; visi nepieciešamie darba materiāli tiks nodrošināti.

Atpakaļ