Radošās nedēļas nodarbības bērniem

24.10 - 28.10 - plkst.11.00 Salas Tautas nams

Skolēnu brīvlaikā aicinām piedalīties dažādās aktivitātēs Salas Tautas namā. Plānotas gan radošās darbnīcas, sporta nodarbības un pat izlaušanās spēle. Aktivitātes notiks katru dienu – no pirmdienas līdz piektdienai – un sāksies plkst. 11.00.

Pirmdien, 24. oktobrī, notiks radošā darbnīca “Gaismas burka” – tās laikā no dažādiem materiāliem gatavosim svečturus. Darba materiāli tiks nodrošināti, bet biļete uz šo darbnīcu maksā 2 €.

Otrdien, 25. oktobrī, aicinām uz vingrošanas rītu “Mosties, kustēsimies kopā!”, lai jaudīgi iesāktu dienu un trenera vadībā apgūtu ko jaunu. Šī aktivitāte pieejama bez maksas.

Trešdien, 26. oktobrī, sadarbībā ar Jaunsardzes centru notiks izlaušanās spēle “Jaunsargs slazdā”.

Kā mēs dzīvotu bez modernajām tehnoloģijām? Vai mēs spētu pārvarēt dažādus izaicinājumus nejautājot palīdzību “google”? Izlaušanās spēlē būs iespējams pārbaudīt savas zināšanas un asos prātus dažādos jaunsargu uzdevumos (mantu meklēšanā, torņu būvēšanā, komandas sadarbībā u.c.) Arī šī aktivitāte pieejama bez maksas.

Ceturtdien, 27. oktobrī, – vēl viena radošā darbnīca – “Zeķes otrā dzīve”. Uz to aicinām ņemt līdzi kādu noklīdušu zeķi un ļauties tās brīnumainām pārvērtībām. Darba materiāli zeķes pārtapšanai tiks nodrošināti. Biļetes cena – 2 €.

Piektdien, 28. oktobrī, aktīvās darbošanās nedēļu noslēgsim ar multeņu rītu “No grāmatiņas līdz multfilmai”. Pēc satikšanās Tautas namā dosimies uz bibliotēku, kur kopā lasīsim jaunākās un interesantākās grāmatas un skatīsimies animācijas filmas. Dalība šajā aktivitātē – bez maksas.

Ņem līdzi sviestmaizes un našķus, velc dienas aktivitātei piemērotu apģērbu un pievienojies!

Atpakaļ