Radošo darbu izstāde “Manai pilsētai – 350”

04.08 - 31.08 Jēkabpils Tautas nams
  1. gadā Jēkabpils pilsēta svin savu 350. dzimšanas dienu. Lai sveiktu ikvienu jēkabpilieti un pilsētas viesi svētkos, veicinātu jēkabpiliešu radošo darbību un iesaistīšanos kultūras dzīves veidošanā, kā arī attīstītu dažādu nozaru radošo mijiedarbību, 1. aprīlī Jēkabpils Tautas nams izsludināja radošo darbu konkursu “Manai pilsētai – 350”, kurā iesniegtie darbi visu augusta mēnesi tiks eksponēti izstādē “Manai pilsētai – 350”. Izstādes atklāšana notiks Jēkabpils Tautas namā 4. augustā plkst. 18.00.

Izstādei cauri vijas tēma par “Manu Jēkabpili” – tās tagadni un vēsturi, nemitīgajiem procesiem un mirkļa apstāšanos, attīstību un savstarpējo mijiedarbību. Mākslinieku izaicinājums konkursā bija jebkādā radošā mākslas izteiksmes veidā atklāt savu piederību mūsu pilsētai, atainot savu pilsētu no sava skatupunkta.

Radošo darbu konkursa mērķis bija veicināt jēkabpiliešu un Jēkabpils pilsētai piederīgo Latvijas iedzīvotāju radošo ideju attīstību, izaugsmi un lokālpatriotismu, kā arī veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos kultūras dzīves veidošanā, attīstot radošo domāšanu un praktiskās iemaņas dažādu radošu mākslas projektu realizēšanā.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, apmeklētāju skaits ierobežots! Izstādi iespējams aplūkot katru darba dienu plkst. 13.00 – 15.00 vai iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku pa tālr. 20371536!

 

Santa Skosta,
Jēkabpils Tautas nama
pasākumu organizatore

Atpakaļ