Radošo meistarklašu festivāls “Daba un mēs kopā!”

29.06.2022

Pēterdienā, 29.jūnijā projekta “Visi kopā vasarā!” ietvaros Vīpē pie amatniecības centra “Māzers” notiks radošo meistarklašu festivāls “Daba un mēs kopā!” Festivāla ietvaros – trīs meistarklases, ekskursija amatniecības centrā un kopīgs mielasts. Īpaši aicinām ģimenes ar bērniem.

Biedrības “Vīpes stils” vadītāja Inese Bramane: “Vēsturiski Pēterdienā netika plānoti darbi, bet tika vērots un pareģots laiks. Šoreiz Pēterdiena paredzēta kā jaunas tradīcijas iedzīvināšana, kas sniegtu iespēju ik gadu patīkamā svētku atmosfērā pievērst uzmanību dabas brīnumainajam spēkam un enerģijai. Mūsu piedāvātais radošo meistarklašu festivāls, rosinās ģimenes kopā iepazīt, veidot un mākslinieciski izpausties. Visi pasākuma laikā izgatavotie darbi, paklāji vai dekori, ģipša glezniņas, linu somas, nonāks katras ģimenes mājās kā atgādinājums par kopā paveikto un pavadīto laiku.”

Festivāls pl.10.00 sāksies ar ekskursiju amatniecības centrā “Māzers”, bet jau no pl. 10.30 būs iespējams piedalīties trīs meistarklasēs. Aušanu ar dabas materiāliem stellēs un rāmjos vadīs Maija Kulakova; veidot keramikas trauciņus un ģipša glezniņas keramikas meistarklasē būs iespējams Eleonoras Pastares vadībā; savukārt auduma maisiņu apgleznošana tekstila apgleznošanas meistarklasē notiks Gunitas Bramanes – Kaminskas vadībā.

Pl. 12.30 festivāla dalībniekus sagaida kopīgs mielasts.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot vai rakstot uz tālruņa numuru 29283717.

Projektu “Visi kopā vasarā!” īsteno biedrība “Lauku partnerība Sēlija”, sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām Jēkabpils novadā. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Pasākums var tikt filmēts un fotografēts.

Atpakaļ