Salas ciema svētki “Ūdens rakstos”

25.05.2024 Sala
25.05.
Salas ciema svētki “Ūdens rakstos”!

Maija pēdējā nedēļas nogalē notiks Salas ciema svētki, kurus rakstīsim “Ūdens rakstos”. Lielus un mazus aicināsim uz dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm, amatierteātra izrādi, fotoizstādi “Ūdens” un svētku lielkoncertu. Svētku noslēgumā rakstīsim deju rakstus nakts ballē.

Piektdienas, 24. maija, vakarā svētkus sāksim ar Vislatvijas erudīcijas spēles “Latvijas kauss 2024” posmu. Līdzjutēji ar plakātiem un uzmundrinošiem uzsaucieniem tiek aicināti atbalstīt savus favorītus. Vairāk informācijas: www.prataspeles.lv.

Sestdien, 25. maijā, no plkst. 12.00 ģimenes tiek aicinātas piedalīties orientēšanās sacensībās, lai atrastu un iepazītu dažādus ūdens objektus Salas ciema teritorijā. Mazie svētku apmeklētāji varēs izmēģināt savas prasmes radošajās darbnīcās, vizināties ar poniju un izlēkāties piepūšamās atrakcijās. Būs ieradies pat lielais Pirātu kuģis.

Centrālajā laukumā būs skatāmas biedrības “MotoSALA” un Zemessardzes 56. Kaujas nodrošinājuma bataljona tehnika un aprīkojums, laukumā aiz Salas Tautas nama – Ābeļu amatierteātra izrāde “Dārgais pirkums”, jauniešu muzikālā skatuve “Mēs Salai”.

Vakarā no plkst. 19.00 visi tiek gaidīti uz svētku lielkoncertu, kurā piedalīsies grupas “Otra puse” un “Pirmais kurss”. Koncertu vadīs dziedošais aktieris Rihards Lepers.

Plkst. 22.00 svētku balli jautrā dejas solī pavadīsim ar grupu “Dakota” un labāko Dj Jāni Balodi.

No plkst. 12.00 līdz rīta gaismai darbosies kafejnīca “Anvona”.

Aicinām pagasta iedzīvotājus dalīties ar foto uzņēmumiem, kuros ir redzami ar ūdeni saistīti atmiņu brīži – mājas akas ierīkošana, plūdi, braucieni ar plostu vai laivu, zvejošana, atpūta pie ūdens utt. Iesūtiet savas fotogrāfijas, kas uzņemtas Salas pagastā par tēmu “Ūdens”, līdz 20. maijam uz e-pastu elina.uberga@jekabpils.lv! Kopīgi veidoto fotoizstādi varēs apskatīt 25. maijā Salas ciema svētkos “Ūdens rakstos”. Neaizmirsti norādīt savu kontaktinformāciju. Vairāk pa tālr. 20233947.

Svētkus atbalsta: SIA “Miķelāni bekons”, SIA “Ramda C”, SIA “Gargrode”, SIA “BNC”, SIA “MYXU”, SIA “Jēkabpils Kamene”, SIA “Dona”, SIA “Anvona”, Z/s “Ziemeļi”.

Svinēsim kopā Salas ciema svētkus “Ūdens rakstos”!

Atpakaļ