Salas ciema svētki “Pietura ceļā uz vasaru”

27.05.2023

Ar devīzi “Pietura ceļā uz vasaru” maija pēdējā nedēļas nogalē notiks Salas ciema svētki. Svētkos dažādas radošas un sportiskas aktivitātes lieliem un maziem, amatnieku un mājražotāju tirdziņš, dažādi koncerti, amatierteātra izrāde un ciematnieku godināšana. 

Svētkus ieskandināsim piektdienas, 26.maija, vakarpusē, kad skvērā aiz Salas Tautas nama aicinām uz pikniku kopā ar Megiju un Alisi Kļaviņām. Aicinām ņemt līdzi našķus, pledus un noskaņojumu līdzdziedāšanai. 

Salas ciema svētku galveno dienu – sestdienu, 27.maiju – sāksim pl.9.00 no rīta ar ciema modināšanu, lai jau gana moži pl.10.00 tiktos rīta rosmē Lielajā laukumā. No pl.10.00 pie Lielā laukuma un pie Salas Tautas nama aicinām uz dažādām aktivitātēm ģimenēm un bērniem – būs atvērta “Bibliotēkas pietura”, “Pietura ģimenei” un “Radošā pietura lieliem un maziem”, kā arī darbosies Svētku tirdziņš, notiks Zemessardzes 56.Kaujas nodrošinājuma bataljona ieroču un tehnikas demonstrācija. 

Pl.10.30 Sporta zālē sāksies reģistrēšanās telpu futbola turnīram, pl.11.00 – reģistrēšanās zolītes turnīram, bet abas sacensības Sporta zālē sāksies pl.11.30.  

Pl.11.00 aiz Salas Tautas nama skatītājus ar izrādi “Kaislīgie rododendri” priecēs Sēlpils amatierteātris “Ore”. 

Pl.13.00 pie Sporta zāles startēs “Orientēšanās spēle pašiem mazākajiem” un orientēšanās pieaugušajiem “Skrējiens pa Latviju”. 

No pl.13.00 – 17.00 zaļajā zonā pie Salas TN būs atvērta ģipšu suvenīru darbnīca “Tava sala”. To vadīs Evelīna Elksnīte un Jānis Indāns.

Pl. 15.00 skvērā aiz Salas Tautas nama sāks darboties “Pietura jauniešiem”. Šeit koncertēs Svens Spēks, Elīna Beļinska, grupa “Arheologi”, muzikālā apvienība “Lai viss notiek tā” un ģitāristu ansamblis “Simttūkstošvolti”, kā arī notiks dažādas radošas aktivitātes. 

Dienas aktivitātes noslēgsies pl.18.00, lai visiem, visiem pl.19.00 būtu iespēja satikties Lielajā laukumā, kad uz Lielās skatuves sāksies Svētku vakara lielkoncerts, kuru vadīs Oskars Bērziņš. Koncertā gaidāmi dažādi priekšnesumi, Salas ciema iedzīvotāju godināšana un sporta sacensību uzvarētāju apbalvošana. Pl.19.30 uz Lielās skatuves kāps grupa “Eolika”, savukārt pl.21.30 – Lauris Reiniks ar pavadošo grupu.  

Salas ciema svētki noslēgsies ar balli Lielajā laukumā grupas “Roja” vadībā. Balle sāksies pl.23.00. 

Pateicamies svētku atbalstītājiem: SIA “Dona”, SIA “Gargrode”, SIA “Ramda C”, SIA “Māju Koks”, SIA “Spāres-L”, SIA “Klētnīca”, SIA “Gravānu Darbnīca” un SIA “Jēkabpils Kamene”! 

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, materiāli var tikt publicēti mājas lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos. 

Pasākuma programmā vēl iespējamas nelielas izmaiņas. 

Atpakaļ