Salas Tautas nama amatierkolektīvi gaida jaunus dalībniekus!

06.09 - 14.09

Sākoties jaunajai sezonai, dalībniekus aicina Salas Tautas nama amatierkolektīvi.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Letkiss”  aicina dejotājus ar vai bez pieredzes dejā un ar vai bez partnera! Mēģinājumi notiks ceturtdienās no pl.19.00 – 21.30, sezonas pirmā tikšanās – 14.septembrī.

Tiek uzņemti arī bērnu deju kolektīva “Ķipari” dejotāji, kuri turpinās pagājušajā sezonā paveikto un šogad jau darbosies vecuma grupā no 4-5 gadiņi!

Grupai var pieteikt arī 3 gadus vecus bērnus. Izvērtējot bērnu daudzumu un spējas pirmajās nodarbībās, vienosimies par turpmākās sadarbības iespējām, iekļaujoties esošajā vecuma grupā, iespēju pievienoties citā sezonā vai jaunas grupas izveidi –  tas viss telefona sarunā ar kolektīva vadītāju.

VPDK “Letkiss” un BDK “Ķipari” vadīs Inga Kalniņa, pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot vadītājai pa tālruņa numuru 26 795 823.

Dalībniekus, kas jau uzsākuši skolas gaitas, gaida arī bērnu vokālais ansamblis “Buča”, bet pirmsskolas bērnu vokālais ansamblī “Mazulīši” aicināti bērniņi vecumā no 4 līdz 6 gadiem. Abiem kolektīviem mēģinājumi notiks pirmdienās un ceturtdienās, pirmā tikšanās – 11.septembrī. Sīkāku informāciju sniegs kolektīvu vadītāja Ruta Jakovļeva, viņas tālruņa numurs ir 26 749 426.

Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs “Pumpuriņi” savā pulkā aicina bērnus vecumā no 5 līdz 6 gadiem. Savukārt bērnu skatuves studijas “Saspēle” pulkam var pievienoties ikviens interesents, kurš mācās pamatskolas klasēs. Arī šiem kolektīviem mēģinājumi notiks pirmdienās un ceturtdienās, pirmā tikšanās plānota 11.septembrī.  Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot vadītājai Vikai Vanagai pa tālruņa numuru 29 523 347.

Moderno deju kolektīvs pieaugušajiem un Ielu dejas studija pusaudžiem esošos un jaunos dalībniekus uz pirmo mēģinājumu gaidīs oktobra sākumā; par šo informācija vēl sekos.

Atpakaļ