Saliksim kopā Sēlijas kultūrtelpas ēkas “Ozollejas” vēsturi!

03.02 - 18.02

Saliksim kopā Sēlijas kultūrtelpas ēkas “Ozollejas” vēsturi!
Sēlijas kultūrtelpas ēka “Ozollejas” glabā bagātīgu vēsturi. Vai zini visu, ko tā piedzīvojusi? Varbūt tev ir savs stāsts?

Mājas gariņš, varām mainoties, ik pa laikam kravājis čemodānus, lai piedzīvotu pats sevi jaunā kvalitātē. Vairākas desmitgades “sava mūža” ēkā, kas Zasas muižas kompleksā bijusi klēts, atradās vecā ambulance – doktorāts.

Ne retums, kad zasieši ar šķelmīgu grimasi atceras “šeit man laboja zobus” vai siltā smaidā “pie šīs krāsniņas man atradās gulta, es te dzīvoju”.

Savas spoku dāmas ēkai tā īsti nav, bet tumšos ziemas vakaros akustika izspēlē dažādus jokus, un saprast, no kurienes tie brakšķi un krakšķi – nevar. Bet varbūt tā tomēr ir kāda atblāzma no skaistās Alīnas, kuru liktenis Annas Skaidrītes Gailītes vārdiem te cēlis – te gremdējis.

Atmiņu stāsti glabājas izkaisījušies, bet tā vien gribas saraust visu plaukstā, lai sajustu “Ozolleju” mājas gariņa elpu.

Ja tev ir stāsti par Sēlijas kultūrtelpas ēku dažādos laikos – dod ziņu! Parunāsimies pie tējas tases. Ja albumā glabājas fotogrāfijas – arī dod ziņu! Uz mirklīti aizņemsimies.
Varbūt kopā izdosies izveidot izstādi par “Ozollejām”!

Raksti ziņu e-pastā: selijas.kt@jekabpils.lv vai 25465787 (Endija) – sarunāsim tējošanu. 

Ziņu gaidīsim līdz 31.martam. 

Atpakaļ