Saruna ar autori Daci Vīganti “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”

17.06.2021 - plkst.16.00

 

  1. jūnijā plkst. 16.00 Jēkabpils Galvenā bibliotēka aicina uz projekta “Dzīve grāmatā, grāmata dzīvē” pirmo sarunu “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”.

Projekta mērķis ir literāru sarunu organizēšana reģionā un bibliotēkas darbības nodrošināšana, popularizējot literāras sarunas un piedāvājot to pieejamību plašai sabiedrībai. Projekta ietvaros tiks organizētas trīs literāras sarunas, kuru laikā pasākuma vadītāja, kultūržurnāliste Liega Piešiņa diskutēs ar autoriem par sabiedrībā neērtām tēmām un to atspoguļojumu rakstnieku literārajos darbos.

Pirmā sarunas tēma, par kuru tiks runāts, ir “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”. Diskusijā piedalīsies stāstu krājuma “Bumbulītis” autore Dace Vīgante. Krājumā viņa pievēršas smalkai un niansētai pasaules uztverei un atveidei. Dace Vīgante literatūrā debitējusi 2015. gadā un ir stāstu krājumu “Ledus apelsīns” (2016), “Tad redzēs” (2018) un “Bumbulītis” (2020) autore. Pirmais stāstu krājums nominēts Latvijas Literatūras gada balvai debijas kategorijā. Autores stāstiem raksturīgs lakonisks, pietuvināts skatījums uz ikdienišķu cilvēku iekšējo un ārējo pasauli.

Saruna norisināsies Jēkabpils Galvenās bibliotēkas brīvdabas lasītavā pie Krustpils kultūras nama balkoniņa. Aicinām ievērot epidemioloģiskos norādījumus.

Vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties, rakstot e-pastu lan@jgb.lv, vai zvanot tel.nr. 29642338

Tiks nodrošināta facebook.com tiešraide Jēkabpils Galvenās bibliotēkas un Jēkabpils kultūras pārvaldes profilā.

Norises laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Tiks ievēroti epidemioloģiskie noteikumi.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Atpakaļ