Noskaties sarunas raidījumā “Mīlestība uzplauks ziedos” ar Jēkabpils novada sievietēm, kas iedvesmo.

10.03 - 10.04

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde marta mēnesī Jēkabpils novada iedzīvotājiem dāvina trīs iedvesmojošas sarunas ar 9 Jēkabpils novada dāmām raidījumā “Mīlestība uzplauks ziedos”. Par to, kā būt šajā savādajā laikā, kā vairot mīlestību un mieru, darot to, kas padodas vislabāk.

Noskaties, noklausies un ieklausies, ko saka mūsu pirmā raidījuma viešņas.

Šajā raidījumā pie mums viesojās Viesītes muzeja “Sēlija” vadītāja Aina Guoģe, arhitekte Laura Krastiņa un Lii konditorejas dibinātāja Ligita Felss. Ar dāmām sarunājās Egita Galiņa – žurnāliste un mamma. Raidījuma noslēgumā dzejas rindas lasa Jēkabpils Tautas teātra aktieris Kārlis Ozols.

Paldies raidījuma tapšanā vēlamies teikt sadarbības partneriem Sia Sedumi, Lii konditorejai un apģērbu veikalam “Kate”.

 

Noskaties, noklausies un ieklausies, ko saka mūsu OTRĀ raidījuma viešņas.
🤍Šajā raidījumā pie mums viesojās māksliniece, dizainere Ilze Žūriņa – Šeibaka ( Ilze Žūriņa Šeibaka) , kura radījusi skaistas dekorācijas bērnu raidījumam “Tutas lietas”, kā arī Jēkabpils Kena parka estrādē.
🤍 Otrā viešņa, Dace Zariņa, ir Jēkabpils Sporta centra sporta organizatore, bet pirms tam darbojusies dažādās jomās, strādājusi arī Ziedoņa muzejā.
🤍Trešā viešņa ir Diāna Bogorode ( Diāna Bogorode ), kura ir PEP mamma un darbojas miera telpā “RĀDHA” Jēkabpilī.
🤍 Raidījumu vada Egita Galiņa ( Egita Galiņa) – žurnāliste ar interesi kultūrā.
Raidījuma noslēgumā sirsnīgu un muzikālu vēlējumu sūta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolēns Rihards Podāns.
Mūzikas pasniedzēja – Sandra Bondare ( Sandra Bondare ).
Paldies raidījuma tapšanā vēlamies teikt sadarbības partneriem Sia Sedumi ( SIA Sedumi) , Lii konditorejai ( Lii konditoreja) un apģērbu veikalam “Kate”.
 

🌷Trešajā raidījumā par kultūru, pavasara gaidīšanu un miera radīšanu sevī sarunājās Maija Bataraga-Vilka – Salas Tautas nama vadītāja.
🌷Sarunā piedalījās Zane Darbote, kas ir pazīstama ar savu darbošanos platformā Instagram, ir EKO mamma, “Piena Mammas” līdzdibinātāja. Zane uzaugusi Jēkabpilī, pēdējos 10 gadus pavadījusi Rīgā, bet nesen ar vīru un dēlu atkal pārcēlušies uz Jēkabpili.
🌷Trešā sarunas dalībniece bija Ieva Jātniece – māksliniece, biedrības Ūdenszīmes vadītāja. Ieva aktīvi darbojas Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņas skolā.
🌷Sarunu vadīja Egita Galiņa.
Raidījuma noslēgumā muzikālu sveicienu un dzejas rindas dāvina kapela “Kreicburgas ziķeri”.🌷
Paldies raidījuma tapšanā vēlamies teikt sadarbības partneriem Sia Sedumi ( SIA Sedumi) , Lii konditorejai ( Lii konditoreja) un apģērbu veikalam “Kate” ( Veikals KATE ).

Atpakaļ