KONCERTS “Saules ceļu ritināju” – veltīts TDA “Ritenītis” 70 gadu jubilejai

22.04.2017 - plkst.18.00

22. aprīlī plkst. 18.00 tautas deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem kopīgi iedejos pavasari Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā TDA “Ritenītis” 70 gadu jubilejas ieskaņas koncertā “Saules ceļu ritināju”.

Dejas draugiem šī būs neaizmirstama pavasara sestdiena ar pozitīvu emociju buķeti, jo, atsaucoties Krustpils kultūras nama deju kolektīva “Kreicburga” aicinājumam, ciemos brauks Garkalnes novada kultūras centra “Berģi” deju ansambļi “Ritenītis”, “Greizie rati” un “Baltābele”, “Mazais ritenītis”, “Pasaciņa” un “Saulīte” no Rīgas, kā arī “Sānsolis” no Alojas, “Atvars” no Jaunjelgavas. Koncertā, protams, piedalīsies arī mājinieki – “Kreicburga” un “Pastalnieki”.

Riti, riti, ritenīti, satin dejas kamolā! Deja pie dejas, diedziņš pie diedziņa un izveidojas vesels stāsts – TDA “Ritenītis” ir kolektīvs, kurā kādreiz paši ir dejojuši visu iepriekš nosaukto kolektīvu vadītāji. Tā vadītāja ir Ilze Mažāne – pazīstama horeogrāfe ar bagātu pieredzi –, bijusi vairāku Vispārējo Dziesmu un deju svētku pieaugušo deju kolektīvu virsvadītāja. Un savus 70 gadu raibu raibos deju rakstus “Ritenītis” izdejos kopā ar bijušajiem ritenīšiem, kuri nu jau ir kolektīvu vadītāji, un viņu dejotājiem.

Novēlam, lai dejotāju draudzība turpinās, jo gan dziesmas, gan dejas vieno lielus un mazus un sasilda sirdis! Lai ikviena nodejotā deja ar savām emocijām un savu stāstu tiek noglabāta skatītāju atmiņu pūralādē!

Deju draugi!  Pēc cītīgiem sakopšanas darbiem talkas dienā gaidām jūs Krustpils kultūras namā uz skaistu koncertu!

Biļetes Krustpils kultūras nama kasē.

Biļetes cena 2 €.

Krustpils kultūras nama vadītāja

R.Kalniņa

Atpakaļ