Saulgriežu KONCERTUZVEDUMS “ĪS(t)A PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ”

18.06.2017 - plkst.19.00 Krustpils brīvdabas estrāde

Krustpils brīvdabas estrādē 18. jūnijā plkst. 19.00 uz saulgriežu ielīgošanu aicina Dailes teātra un citu Latvijas teātru aktieri, kā arī režisors Intars Rešetins koncertuzvedumā “Īs(t)a pamācība mīlēšanā”.

Mūsdienīgā režisora Intara Rešetina interpretācija par mīlestības tēmu, būs vērojama šīs vasaras varenākajā saulgriežu koncertuzvedumā “ĪS(t)A PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ”. Aizvadītajā gadā Intars Rešetins kā aktieris piedalījās pikantajā pašmāju kinofilmā “Svingeri”, bet šogad nopietni pievērsies režijai. Par iestudējumu režisors saka: “Latviešu tautai vajag vairāk mīlēt, mīlēties un mīļoties – ļauties tam, tad arī mums kā nācijai būs gaiša nākotne!”

Aktieri no iemīļotā Dailes teātra un citiem Latvijas profesionālajiem teātriem satiksies uz vienas skatuves, lai mīlas dziesmu zelta izlases pavadījumā pajautātu – Vai mīlestībai ir vecuma ierobežojums?

Pavasara plaukumā kāda kunga sirds piedzīvo trešo atmodu un sievas meklēšanas avantūra uzņem apgriezienus. Vai tiešām tuvojoties astoņdesmit gadu jubilejai vajadzētu domāt par tik veselībai kaitīgo mīlestību? “Kā gan ne!”, domā gan pieklājīgā vecuma kungs, gan viņa dēls, kurš ir apņēmības pilns tēvu apbērt padomiem un pamācībām par laikmeta jaunievedumiem sieviešu aplidošanā. Lai izprastu, kā iekarot sievietes sirdi un kliedēt vientulību, talkā tiek aicināti arī dažādi jomas “eksperti”. Un kā zināms – mūsdienās iepazīšanās iespējas ir daudzpusīgas, arī pilnas komisku un paradoksālu situāciju.

Vai mīlēt moderni ir nepieklājīgi? Mēs gribam domāt, ka nē. Tāpēc iestudējumu radam visai ģimenei, un kā jau dzīvē gadās – daudz mums “jāizlasa starp rindiņām”.

Lomās: Āris Rozentāls, Mirdza Martinsone, Vita Vārpiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore (ex.Dzelme), Sigita Jegļevska, Akvelīna Līvmane, Velta Straume, Marģers Eglinskis un citi.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/57302

Biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €, 15 €

Atpakaļ