Seniori tiek aicināti pieteikties otrajam deju nodarbību ciklam “Ar deju uz veselību”

19.12 - 05.01

Lai Jēkabpils senioriem dotu iespēju uzlabot savu fizisko un emocionālo labsajūtu, 2018. gada janvārī Krustpils kultūras namā tiks uzsākts nu jau otrais deju nodarbību cikls, kas piemērots vecāka gada gājuma vīriešiem un sievietēm – “Ar deju uz veselību”.

Pirmais deju cikls tika noslēgts 15. decembrī Krustpils kultūras namā ar deju vakaru jeb senioru deju parādi plašākai senioru auditorijai. Pasākuma laikā pirmā deju nodarbību cikla dalībnieki iepazīstināja pasākuma viesus ar nodarbībās apgūto. Senioru deju vakarā muzicēja kapela “Kreicburgas ziķeri”. Vakarā gaitā senioriem bija iespēja ne tikai izdejoties, bet piedalīties dažādās aktivitātēs, ko nodrošināja vakara vadītājs. Dalība noslēguma pasākumā bija bez maksas un bija pieejama ikvienam interesentam.

Pieteikties otrajam 2018. gada deju nodarbību posmam (9 nodarbības, kas notiks janvārī, februārī un martā) ciklā “Ar deju uz veselību” var līdz 5. janvārim, rakstot uz e-pastu info@jkp.lv vai zvanot uz telefonu +371 65283783; +371 20046580. Aicinām aktuālajai informācijai par pasākumu sekot līdzi www.jekabpils.lv un www.jkp.lv.

Vēršam uzmanību, ka uz deju nodarbībām var pieteikties ikviens vīrietis vai sieviete vecumā pēc 54 gadiem. Nodarbības būs bez maksas, jo tiks īstenotas projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros.

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ