Senioru deju kopu sadancis “Ziedu ballē”

18.05.2019 | plkst.13.00 - 14.30

18.maijā plkst. 13.00 Jēkabpils Tautas nama skvērā notiks senioru deju kopu sadancis “Ziedu ballē”. Kopā ar Tautas nama Eiropas deju kolektīvu “Daugavietes” ziedu valsi izdejos arī senioru deju kopas no tuvākām un tālākām Latvijas vietām.

Laiks, kad dabā viss plaukst un smaržo, kad ikviens Latvijas stūrītis šķiet ar sauli pielijis, jo pieneņu dzeltenums žilbina acis, ir arī laiks, kad notiek ikgadējais senioru deju kolektīvu sadancis. Tie ir prieka un pozitīvās enerģijas apmaiņas svētki. Senioru dejas vairo labestību, cilvēcību un pāri visam – mīlestību.

Gadi nav šķērslis, lai mīlētu, dziedātu, lai dejotu. Tie, kas mīl deju, tie dejo pat tad, kad sidrabs matus rotā. Tā ir uzdrīkstēšanās un varēšana paskatīties pāri gadiem, jo senioru kolektīvi pulcē dejotājus vecumā no 50 līdz 80 gadiem. Dāmas dejo savam priekam, caur to kļūstot laimīgākas un harmoniskākas. Uzstājoties un daloties šajā priekā ar citiem, nenoliedzami notiek labās enerģijas apmaiņa un mēs visi esam ieguvēji.

Skatoties, kā pavasaris iegriež jaunības vējus sudrabotajās matu cirtās dejojošajām dāmām, aicinām piedzīvot plaukšanas prieku katram sevī!

 

Atpakaļ