Senioru deju nodarbība “Ar deju uz veselību”

14.10.2019 | plkst.12.00 - 14.00 Jēkabpils Tautas nams

Jēkabpils seniori tiek aicināti uzlabot savu fizisko un emocionālo labsajūtu, piedaloties bezmaksas deju nodarbību ciklā “Ar deju uz veselību”. Gada izskaņas deju nodarbību sesija tiks organizēta Jēkabpils Tautas namā un, kā ierasti, tā noslēgsies ar deju vakaru.

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros, sākot no 2017.gada pilsētā, ir aizvadīti pieci deju nodarbību cikli. Katrā deju ciklā aktīvi ir darbojušies vairāk kā 30 seniori. Divu gadu laikā dalībnieku starpā ir izveidojušās ciešas draudzības. Kopumā Jēkabpils enerģiskie seniori aktīvā deju solī ir pavadījuši 90 stundas. Vēl bez deju nodarbībām, seniori kopā ar draugiem un radiem ir izdejojuši piecus deju vakarus kopā ar “Kreicburgas Ziķeriem”.

No 14. līdz 16.decembrim pirmdienās plkst. 12.00  Jēkabpils Tautas namā tiks organizēts projekta noslēdzošais deju nodarbību cikls “Ar deju uz veselību”. Kā ierasti, arī šis nodarbību cikls noslēgsies ar deju vakaru nu jau Ziemassvētku noskaņās.

Pieteikties deju nodarbību posmam ciklā “Ar deju uz veselību” var līdz 11. oktobrim, rakstot uz e-pastu info@jkp.lv vai zvanot uz telefonu +371 65283783; +371 20046580. Aicinām aktuālajai informācijai par pasākumu sekot līdzi www.jekabpils.lv un www.jkp.lv.

Vēršam uzmanību, ka uz deju nodarbībām var pieteikties ikviens vīrietis vai sieviete vecumā pēc 54 gadiem. Nodarbības un noslēguma pasākums ir bez maksas, jo tiek īstenots projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

 

 

Atpakaļ