Septembrī Jēkabpilī koncertēs komponists Raimonds Pauls un dziedātāja Paula Saija

25.07 - 07.08

Sava talanta pārbaudi ar laimes sajūtu piedzīvos līdz šim plašākai publikai nezināma jauna dziedātāja Paula Saija, kuras vizītkarte ir skanīgs un dziļš balss tembrs. Šarmantās balss īpašniece, kandavniece Paula Saija paralēli studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza un populārās mūzikas nodaļā, aktīvi sevi pieteikusi gan kā meistarīgu bekvokālisti, gan kā pārliecinošu solisti. Nu būsim liecinieki jaunam izaicinājumam.

Koncertā skanēs komponista slavenie hiti kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti). Komponists Raimonds Pauls uzsver, ka nav šī koncerta centrs, bet gan tikai pianists, kurš piespēlē, bet publikas atzinība un mīlestība dziedātājai Paulai Saijai būs jāiekaro pašai.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – Biļetes uz Koncerts “Pauls un Paula. Jauns vārds” Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212 2022. gada 25. septembris, svētdiena, 16:00 Krustpils kultūras centrs (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ