Sirds mūzikas festivāls SPĒKA KODS

15.07 - 16.07 Varieši

Jau otro gadu Jēkabpils novadā notiks sirds mūzikas festivāls SPĒKA KODS. Šogad festivāls notiks 15. jūlijā mežu ieskautā vietā – Brīvdienu mājā “Spilves” Variešu novadā.

Arī šogad festivāls savus apmeklētājus priecēs ar unikālu pasākuma programmu, kurā savijas radošums, rituāli, prakses un izklaide. Un to visu caurvij mūzika. Sirds mūzika. Mūzika- pašmāju un ārvalstu mākslinieku izpildījumā. Caur savu performanci mākslinieki aicinās gan doties iekšējā ceļojumā, gan vienoties kopīgā dziesmā un dejā.

Pasākuma unikalitāte slēpjas harmoniskajā vietas un laika telpā, kurā saplūst dažādākās tradīcijas, filozofijas, mūzikas stili un cilvēku personības. Jo visus vienojoša ir sirds valoda – mīlestība.

Gan lielam, gan mazam visas dienas garumā būs iespēja atrast sev tīkamu aktivitāti: kādu no DIY (“dari to pats”) radošajām aktivitātēm, meistarklasēm, piedzīvot dažādas balss un ķermeņa atvēršanas prakses, piedalīties rituālos, skaņu meditāciju sesijās un sarunās ar festivāla īpašajiem viesiem. Klausīties vakara koncertu un ļauties ekstātiskās dejas piedzīvojumam. Festivālā iespēja baudīt veselīgu un vegānu ēdienu, kā arī iepriecienāt sevi spēka lietu tirdziņā.

Programma un aktivitāšu saraksts regulāri tiek papildināts un ir pieejams festivāla mājas lapā www.spekakods.lv. Biļetes nav nepieciešamas bērniem līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot).

Tiekamies sirsnīgākajā mūzikas un radošuma festivālā, lai kopā esot piedzīvotu vasaras skaistākos mirkļus!

Festivāla norise: 15. jūlijs – 16 .jūlijs

Pasākuma vieta: Brīvdienu māja “Spilves” Variešu pagasts, Jēkabpils novads.

Atpakaļ