Sporta svētku noslēguma koncerts Meža parka Saules terasē

29.08.2020 - plkst.20.00 Mežaparks

Meža parkā 29. augustā plkst. 20.00 aicinām visus tikties pludmalē pie Saules pulksteņa, kur svinēsim Sporta svētku noslēgumu. Šis būs viens no “Jēkabpils 350” pasākumiem, kurā varēsim būt kopā un svinēt.

Koncertā muzicēs divas dažādas mākslinieku apvienības. Pirmajā vakara daļā dzirdēsim Zani Sniķeri (kokle) un Zani Rozenfeldi (vokāls). Abas Zanes iepazinās kopā strādājot, un drīz vien saprata, ka tradicionālā kokle un akadēmiskais vokāls kopā skan brīnišķīgi, tā nu abu draudzība pāraugusi kopīgā muzicēšanā, tautasdziesmu apdaru veidošanā un pazīstamu dziesmu izpildīšanā. Koncertprogrammā dzirdēsiet gan zināmas, gan ne tik dzirdētas tautasdziesmas un latviešu komponistu darbu interpretācijas. 

Vakara otrajā daļā muzicēs blūza grupa “Bad Habits”, kas dibināta 2015. gadā. 2019. gadā izlaists grupas pirmais albums Bad Habits (nominācija Zelta Mikrofonam kā gada kantrī, rockabilly albums). Sava priekšnesuma pirmajā daļā grupa spēlēs orģināldziesmas, taču otrajā – visiem zināmas, dejojamas kaverversijas angļu un latviešu valodā.

Šis pasākums tiek organizēts kā pikniks, tādēļ aicinām apmeklētājus ņemt līdzi plediņus vai krēslus, uz kuriem sēdēt! Kā arī aicinām ievērot kultūras pasākumu sanitāro protokolu! Svinēsim Sporta svētkus un vasaru Jēkabpilī!

Atpakaļ