Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Jēkabpilī “Sagaidām vasaru!”

01.06.2022 | plkst.18.00 - 20.30 Kena parks

1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 20.30 Jēkabpils Kena parkā norisināsies Starptautiskā bērnu aizsardzības diena „Sagaidām vasaru!”. Lai vasara būtu piedzīvojumiem bagāta un skaistiem notikumiem pilna, kā arī tiktu aizvadīta bez liekām rūpēm un raizēm, ar dažādu aktivitāšu palīdzību vērsīsim bērnu uzmanību un stāstīsim par drošību vasarā.

Plkst. 18.00 Kena estrādē norisināsies Jēkabpils bērnu kolektīvu koncerts. Tajā piedalīsies Jēkabpils novada BJC kolektīvi – ansambļi „Dziesmiņa” un „Zvanotiņas”, kā arī tautas deju grupa „Pastalnieki” (3.-4.kl.). Pirmos deju soļus izdejos deju studijas „Ekselence” mazie dejotāji. Tāpat koncertā piedalīsies YAMAHAs skoliņas mazie dziedātāji, „Xseny dance studio” un deju studijas „Inter” dejotāji.

Plkst. 19.00 uz skatuves kāps „Willa teātris” ar muzikālu izrādi bērniem „Limonāde”. Bērnus priecēs labsirdīgā rokgrupa „Sivēnu banda” – Varis Piņķis, Inga Alsiņa-Lasmane, Jēkabs Nīmanis, Artūrs Bērziņš. Izrādē dzirdēsim Ineses Zanderes dzejous un pasakas, skanēs Jēkaba Nīmaņa dziesmas un mūzika.

Visa vakara gaitā Kena parkā darbosies dažādas operatīvo dienestu informatīvās stacijas, kurās bērni varēs uzzināt par drošību. Par to stāstīs Valsts un pašvadības policijas, Valsts Ugunsdrošības un glābšanas dienesta, Zemessardzes 54. Kaujas nodrošinājuma bataljona un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji.

Ar radošām nodarbēm, sportiskiem uzdevumiem un spēlēm lieliem un maziem priecēs Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrs, Jēkabpils Sporta centrs, Jēkabpils bibliotēkas un Jēkabpils Vēstures muzejs.

Par iespējām pavadīt brīvo laiku stāstīs Jēkabpils 9. skautu un gaidu nodaļa, A. Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola, dzīvnieciņus izrādīs Z/S „Zaļumnieku sēta”, bet „Atrakcijas Sēlijā” un „Lec un šļūc” piedāvās izlēkāties lielās piepūšamās atrakcijās, bet rotaļu istaba „Mazā lapsa” parūpēsies par aktivitātēm pašiem mazākajiem.

Darbosies rotaļu telts, grāmatu maiņas punkts, “PEP mammu apvienības” un LZVKA Ģimeņu atbalsta un iedvesmas stacija, kanisterapijas suns Lora un „DR keramikas studija”.

Visa vakara gaitā bērnus priecēs mazo jēkabpiliešu radītie supervaroņi Jēcis un Sēle.

Pasākums bez ieejas maksas.

Atpakaļ