Starptautiskais mūzikas festivāls “Jēkabpils Blūza dienas”

12.08 - 13.08 Krustpils saliņa

Jēkabpils novads un Krustpils saliņa, 12. un 13. augustā, aicina vasaras saulrietu un mūzikas baudītājus uz otro Starptautisko mūzikas festivālu “JĒKABPILS BLŪZA DIENAS”. Festivālā uzstāsies dažādu žanru pārstāvji no Latvijas, kā arī īpašie viesi no Lietuvas, Itālijas un Skandināvijas. Saulrieta koncertā būs dzirdamas labākās Blues, Soul, Rockabilly un R&B kompozīcijas profesionālu mūziķu izpildījumā.

Viens no māksliniekiem, kas uzstāsies festivālā – Entonijs Baso (Anthony Basso) – uz skatuves kāps kopā ar grupas “Latvian Blues Band” mūziķiem. Ģitārists, dziedātājs un dziesmu autors dzimis 1989. gadā Itālijā un reprezentē vienu no interesantākajiem talantiem uz starptautiskās blūzroka muzikālās skatuves mūsdienās.
“Kad “Rolling Stones” tiekas ar “ZZ Top”, kad Otiss Redings saspēlējas ar Brūsu Springstīnu, Bobs Segers satiek Džimiju Hendriksu un Nīlu Jangu,” tā varētu raksturot Entoniju, kurš ir izstrādājis savu atpazīstamo skaņu, kas ir spēcīga blūzroka, funk, soul un kantrī mūzikas sintēze.

Festivālu košu padara ne tikai krāšņie mūziķi, bet arī dažādu atpazīstamu skaņdarbu interpretācijas – muzikālas, baudāmas un dejojamas! No klasikas “Big Al & The Jokers” izpildījumā, līdz jaudīgajam rockabilly “Eddie Dove Band” skanējumā.

Sestdienas vakarā ar īpašu programmu, kas veidota Jēkabpils Blūza dienām, uz skatuves kāps Aija Andrejeva kopā ar grupu “Very Cool People” un izpildīs programmu “Vibes of Voodstock”, kurā būs dzirdamas Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa, Aretas Frenklinas un citu pasaulslavenu mūziķu kompozīcijas.

Biļetes – Biļetes uz Jēkabpils Blūza dienas 2022 Jēkabpils, 2022. gada 12. augusts, piektdiena, 18:00 Jēkabpils, Krustpils brīvdabas estrāde (bilesuparadize.lv)

Piektdienas vakara programma (festivāla teritorija atvērta no plkst. 18.00)
-Billy B and his Sonic Rockets (LV)
-Anthony Basso & Latvian Blues Band (IT/LV)
-Big Al & The Jokers (LT/LV)

Sestdienas vakara programma (festivāla teritorija atvērta no plkst. 17.00)
-Eddie Dove Band (LV)
-Emil and The Estatics (SWE)
-21days (IT)
-Aija Andrejeva & Very Cool People (LV)

Festivāls notiks gleznainā vietā pie Daugavas – Krustpils saliņas zaļajā zonā, kura ir lieliska piemērota gan laiskiem piknikiem, gan dejām līdz rīta gaismai, ko novērtē ne tikai pilsētnieki, bet arī pilsētas viesi. Pasākumam izvēlēts brīvs formāts, lai klausīšanās būtu maksimāli komfortabla. Uz “Jēkabpils Blūza dienām” apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem saliekamajiem krēsliem vai plediem/sedziņām, jo šo mūziku vislabāk baudīt atslābinoties un iekārtojoties ērti. Pasākuma vietā aizliegts ienest ēdienu un dzērienus, jo to iegāde būs iespējama āra kafejnīcās pasākuma norises vietā.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Divu dienu biļete – 30 €, vienas dienas biļete – 21 €. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, kopā ar pieaugušo, ieeja bez maksas.
Invalīdiem, pensionāriem un skolēniem, uzrādot apliecību, 30% atlaide no biļetes cenas.  Divu dienu biļete 21 Eiro, vienas dienas biļete 14,70 Eiro.

Biļetes – Biļetes uz Jēkabpils Blūza dienas 2022 Jēkabpils, 2022. gada 12. augusts, piektdiena, 18:00 Jēkabpils, Krustpils brīvdabas estrāde (bilesuparadize.lv)

Atpakaļ